Хмельницька ОДА повідомила, що станом на 19.00 30 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 2461 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. На жаль сьогодні троє хворих померло.
Шепетівський міськрайонний суд не виявив у діях жителя Шепетівщини складу адміністративного правопорушення щодо ігнорування ним режиму самоізоляції. Про це свідчить постанова суду від 26 серпня.
Вчора, 28 серпня, Олексій Чернишов – Міністр розвитку громад та територій та голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет в черговий раз відвідали будівництво школи у селі Корчик.
Станом на 19.00 сьогоднішнього дня в Хмельницькій області зареєстровано 2411 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Про це повідомила Хмельницька ОДА. З них 149 - діти, 274 - медпрацівники.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua