Завтра, 6 квітня 2020 року з 9.00 перевезення пасажирів в міському громадському транспорті будуть призупинені у зв’язку із посиленням карантинних заходів у країні. Про це повідомили у прес-службі Шепетівської міської ради.
Як відомо, 31 березня у Шепетівці підтвердили перший випадок інфікування коронавірусом COVID-19. Лікарі, які обстежували хворого, вирішили самоізолюватись на території лікарні, щоб не наражати на небезпеку свої родини. Лікар-анестезіолог Олег Довгань показав як це відбувається.
Літнього шепетівчанина підозрюють у інфікуванні коронавірусом COVID-19. Про це повідомив керівник штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Микола Кикоть.
До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство)) Кримінального кодексу України.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua