Годину тому Шепетівкою пронеслась карета швидкої допомоги, пожежна машина та поліцейські автомобілі. Як виявилось, неподалік школи-гімназії виявили шокуючу знахідку.
Cьогодні, 13 квітня під головуванням міського голови Михайла Полодюка відбулась 72 позачергова сесія Шепетівської міської ради. На порядок денний було винесено два питання.
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 37-річного жителя Шепетівського району в грабежі, вчиненому повторно, (частина 2 статті 186 Кримінального кодексу України) та призначив йому покарання – 4 роки позбавлення волі.
Адвокатка Тетяна Царик, яка співпрацює з Шепетівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, допомогла своїй клієнтці стягнути понад 400 тисяч гривень компенсації з осіб, визнаних винними у смерті її брата.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua