Станом на 7 травня 2020 року продовжують лікуватися лише двоє шепетівчан, у яких діагнозували коронавірусну хворобу COVID-19. Це перший та останній інфіковані вірусом SARS-CoV-2 чоловіки. Щоправда, перший вже позбувся самого вірусу, але не наслідків його роботи.
Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким місцевого жителя визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка)) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.
До Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулись двоє громадян, до яких пред'явлено позов про визнання їх такими, що втратили право на користування житловим приміщенням та виселення.
У ніч на 9 березня цього року працівники поліції приїхали на виклик у с. Траулин Шепетівського району. Нетверезий чоловік, що подзвонив на 102, пояснив, що його побили і вказав на кривдника. Коли ж правоохоронці запропонували сісти в службове авто і написати заяву про правопорушення, він відмовився, почав нецензурно лаятися в присутності близько трьох десятків людей і погрожувати поліцейським розправою, не реагуючи на їхні вимоги.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua