Розділ Суспільство

У Шепетівській виправній колонії було проведено контрольне приготування їжі

5 травня 2021 року в у ДУ «Шепетівська виправна колонія (№98)» було проведено контрольне приготування їжі в їдальні для засуджених під керівництвом заступника начальника установи з інтендантського та комунально-побутового забезпечення підполковника внутрішньої служби Олексія Петровича Собка.

Спочатку Олексій Петрович довів графік проведення контрольного приготування, згідно за яким було визначено три періоди проведення, а саме: підготовчий, виконавчий та кінцевий.

Під час підготовчого періоду перевірено наявність маркування дошок для розбирання продуктів, ножів, виробничих столів тощо. Також перевірено наявність спецодягу в кухарів та іншого штатного персоналу.

Під час виконавчого періоду було отримано продукти із продовольчого складу, проведено первинну обробку продуктів та визначено фактичну кількість відходів. Потім було проведено заливання води в котли з використанням котломіру. Після чого почалась закладка продуктів у котли для приготування першої та другої страви. Паралельно у жарочному цеху їдальні здійснювалось смаження котлет, а у овочевому цеху готувався салат вітамінний. Сам обід складався із першої стави, другої страви з котлетою, салату та хлібу.

Під час кінцевого періоду, а саме після закінчення контрольного приготування їжі Олексій Петрович зробив детальний аналіз роботи всіх кухарів та вказав на недоліки які були допущені.

Шепетівська виправна колонія (№98)

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

мені одному так здається?
зверху - хліб і капуста
знизу - повні миски фотошопа
і катлєта намальована

This comment was minimized by the moderator on the site

не лише вам здається

This comment was minimized by the moderator on the site

Я щось не поняв! Що за неповага до громади? Я бачу коррупція процвітає в колонії. Де перевірка? Де ГБР? Тут факт на лице, шахрайство,коррупція. НАмалювали "меню" )))) Ви там зовсім страх втратили чи що?

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением