Розділ Суспільство

У Шепетівці буде проведено перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг

У зв’язку із встановленням у лютому 2021 року газопостачальними підприємствами нової ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, буде проведено перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень 2021р у лютому 2021 року. Про це повідомило Управління праці та соціального захисту населення.

Якщо за результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021 року перевищує суму нарахованих  пільг/ субсидій за лютий 2021 року, то залишок надміру виплачених коштів буде утримано з нарахувань за березень, а за потреби – за квітень 2021 року.

При цьому, якщо розмір житлової субсидії у лютому становитиме нуль гривень, повернення  суми надміру виплачених  коштів за січень 2021 року відтерміновується до завершення опалювального сезону.

Шановні отримувачі,  запрошуємо Вас звернутися до управління праці  каб. 115, після опалювального сезону,  для  проведення звірки щодо нарахування пільг та субсидії  за січень 2021 року .

У разі виникнення  додаткових питань просимо Вас звертатися за телефоном  4-91-51  або в інформаційний центр управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Островського, 4.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением