Понеділок, 14 вересня 2020 14:17

Колективу Хмельницької обласної прокуратури представили нового керівника

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Хмельницької обласної прокуратури нового керівника - Олійника Олексія. Про це повідомила Прес-служба Хмельницької обласної прокуратури.

Заступник Генерального прокурора відзначив, що на виконання вимог Закону, проведено реформу регіональних прокуратур та з 11 вересня 2020 року розпочали роботу обласні прокуратури. Працівники обласної прокуратури успішно пройшли атестацію, підтвердивши свою професійну кваліфікацію та доброчесність.

Ігор Мустеца охарактеризував новопризначеного керівника обласної прокуратури як професіонала, умілого організатора та принципового керівника, якому Генеральний прокурор довірила забезпечити роботу Хмельницької обласної прокуратури на належному рівні.

У свою чергу, Олексій Олійник подякував за довіру та запевнив, що спільно із колективом прокуратури Хмельниччини докладе максимум зусиль для ефективного виконання поставлених перед органами прокуратури регіону завдань.

Нагадаємо, колишній очільник прокуратури Хмельницької області Олег Синишин помер внаслідок коронавірусної хвороби COVID-19.

Довідково: Олексій Олійник роботу в органах прокуратури розпочав у 2002 році на посаді помічника прокурора Деражнянського району Хмельницької області, згодом обіймав керівні посади в органах прокуратури Хмельницької області. До призначення на посаду керівника обласної прокуратури займав посаду прокурора відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением