Розділ Суспільство

Нетішин не підтримав збереження Славутського району

Доки представники Славути продовжують кампанію за збереження Славутського району, нетішинські місцеві депутати вирішили, що не дуже то і хочуть лишатись у Славутчині. Про це стало відомо з результатів сесії міської ради.

Нетішиньска міська рада не підтримала звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністра розвитку громад та територій України щодо збереження Славутського району ( «за»- 0, «проти» – 10, утрималось – 10», «не голосувало» – 1).

Тим не менш, статус міста обласного значення теж втрачати не хочуть.

Міський голова і депутати проти тих змін адміністративно-територіального устрою в Україні, які нині намагається реалізувати влада в рамках реалізації нового реформування місцевого самоврядування, адже Нетішин втрачає статус міста обласного значення. Натомість міська рада одноголосно прийняла звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збереження статусу міста обласного значення і визначення особливого статусу міста-супутника АЕС. 

Останнє редагування 24 червня 2020

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Люблю адекватних людей які дбають про своє місто і без амбіцій ставлять умови ! Місто Обласнго значення а не як Сидор піариться! Всеодно політичний труп!

myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением