Вівторок, 28 квітня 2020 17:30

У Шепетівці жінка закликала до акції протесту, правоохоронці погрожують штрафами

За інформацією правоохоронних органів на ресурсах соціальної мережі Фейсбук було розміщене повідомлення щодо намірів громадянки Ж,  яка зареєстрована в селі Судилків Шепетівського району, провести акцію протесту.

Громадянка закликала 30 квітня 2020 року о 10.00 год. зібратися біля будівлі Шепетівської міської ради для протесту з метою відкриття Шепетівського продуктового ринку всупереч обмеженням на час епідемії коронавірусу (Постанова КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої короновірусом «SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними Постановою КМУ від 16.03.2020 №215) в частині заборони проведення масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб).

На даний пост із відповідним закликом в соціальній мережі Фейсбук відгукнулось більше 300 чоловік, наразі він вже видалений.

Вказаний вище факт у неконтрольованому розвитку може призвести до вчинення правопорушень, передбачених: ст.ст. 294 (масові заворушення), 295 (заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) КК України та ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Громадяни, які візьмуть участь у масовому заходів, будуть нести відповідальність відповідно до чинного законодавства.

Шепетівська міська рада просить містян врахувати застереження правоохоронних органів та не вчиняти протизаконних дій.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода