Середа, 08 січня 2020 16:19

Шепетівський перевізник і депутат Руслан Савчук виграв суд у міської ради

Нещодавно Сьомий апеляційний адміністративний суд розглянув апеляцію Шепетівської міської ради щодо справи з ПрАТ «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» та залишив її без задоволення.

Нагадаємо, раніше представники Приватного акціонерного товариства «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» подали до суду на Шепетівську міську раду, вважаючи протиправним рішення сесій Шепетівської міської ради щодо Порядку розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Зокрема мова йде про:

  • Рішення LII сесії Шепетівської міської ради VII скликання від 21 грудня 2018 р. №23 «Про внесення змін до Порядку розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян»

та

  • Рішення LV (позачергової) сесії Шепетівської міської ради VII скликання від 05.04.2019 р. №2 «Про внесення змін до Порядку розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян».

Ці документи визначають, за якими формулами проводиться розрахунок за перевезення пільговиків з фірмою-перевізником. А також містять затверджену форму звітності водіїв про кількість пільговиків, які безкоштовно скористалися громадським транспортом.

Однак, депутат Шепетівської міської ради Руслан Савчук, який керує ПрАТ «Шепетівське АТП 16807», очевидно не погоджується з рішеннями більшості своїх колег та вирішив визнати прийняті документи протиправними і скасувати їх. До слова, інтереси ПрАТ «Шепетівське АТП 16807» у суді представляє ще один депутат Шепетівської міської ради Валерій Федоров.

Хмельницький окружний адміністративний суд першої інстанції підтримав бажання представників ПрАТ «Шепетівське АТП 16807». І таки визнав рішення протиправними. Аргументуючи це тим, що ці документи є регуляторними актами. А для прийняття регуляторних актів передбачена спеціальна процедура. Цієї процедури міська рада не дотрималася. В результаті порушила законодавство України. Також суд погодився з представниками ПрАТ «Шепетівське АТП 16807», що ці рішення ускладнюють отримання йому відшкодування грошей за пільговий проїзд громадян.

Шепетівська міська рада подала апеляцію. Проте суд апеляційної інстанції залишив апеляційну скаргу без задоволення, а рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 30 липня 2019 року – без змін.

NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection