Субота, 14 грудня 2019 17:52

Олексія Жмеренецького можуть позбавити грошових виплат за прогули

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України оголосив рішення про припинення відшкодування деяким народним депутатам України витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за листопад 2019 року. Серед них і обранець по нашому окружному виборчому округу Олексій Жмеренецький.

Розглянувши подані Апаратом Верховної Ради України (лист Керівника Апарату Верховної Ради України Штучного В.В. від 11.12.2019 № 06/03-394 (245717) відомості щодо обліку робочого часу народних депутатів України, які протягом листопада 2019 року без поважних причин не брали особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради України на пленарних засіданнях та які не брали особистої участі у більш як 50 відсотках засідань комітетів Верховної Ради України, до складу яких їх обрано, відповідно до частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України», Розпорядження Голови Верховної Ради України від 03.12.2019 № 1240-к «Про порядок обліку робочого часу та здійснення виплат, передбачених статтями 32 і 33 Закону України «Про статус народного депутата України», керуючись положеннями пункту 6 частини першої статті 13 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», Комітет вирішив звернутися до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. з поданням про видання розпорядження, відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України», про припинення відшкодування витрат, пов’язаних з виконання депутатських повноважень, за листопад 2019 року.

Припинити відшкодування витрат, пов’язаних з виконання депутатських повноважень, можуть також Віктору Бондару (обраний по виборчому округу №191), Олександру Герезі (обраний по виборчому округу №192) та Сергію Лабазюку (обраний по виборчому округу №188).

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ну самі вибирали цього ганд**а... в нього на лобі писало коли балотувався шо клав він на людей...

Natalia09
This comment was minimized by the moderator on the site

Люди голосували не за цього дятла, а за бренд під яким він пройшов! В людей затемнення, вони і за біса б проголосували, як би він від "слуги" балатувався. Так і живемо!

либерман
This comment was minimized by the moderator on the site

Що зробиш що ми так збідніли по саме неможу! Доллар впав а ціни в магазині ні! А що роблять тоді ці депутати? Правильно вирішують свої проблеми збагачення за рахунок інших! Заводів фабрик нема всі масово їдуть по заробітках а наших можновладців...

Що зробиш що ми так збідніли по саме неможу! Доллар впав а ціни в магазині ні! А що роблять тоді ці депутати? Правильно вирішують свої проблеми збагачення за рахунок інших! Заводів фабрик нема всі масово їдуть по заробітках а наших можновладців тішить це - бо приїдуть тратить зароблене в Україну! Так питання кому тоді потрібна та Україна? Кожен посадовець навіть місцевого рівня думав про роботу а не тер штани жити було б краще усім!

Детальніше
myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода