Середа, 06 листопада 2019 17:21

Судовий розгляд щодо кінотеатру штучно затягує недобросовісний "покупець"

Як уже повідомлялося рішенням господарського суду Хмельницької області від 18 червня 2019 року договір купівлі-продажу будівлі кінотеатру — міського центру культури та дозвілля імені М.Островського було розірвано. ТОВ «Виробниче об’єднання «КМЗ» не виконувало ні визначений договором порядок розрахунків за об’єкт ні перелік робіт, які товариство мало б зробити.

Після порушення покупцем умов договору Шепетівська міська рада скористалася своїм правом та звернулася до суду для розірвання договору купівлі-продажу.

ТОВ «Виробниче об’єднання КМЗ» подало апеляційну скаргу до Північно-західного апеляційного господарського суду, де 15 серпня 2019 року було відкрито апеляційне провадження. У жовтні  2019 року на адресу Північно-західного апеляційного господарського суду від ТОВ «Виробниче об’єднання КМЗ» надійшла заява про відвід головуючого судді та суддів у складі колегії у даній справі.

Судова колегія прийшла до висновку, що заява ТОВ «Виробниче об’єднання КМЗ» необґрунтована та залишила її без задоволення.

Наразі відбувається штучне затягування справи. 6 листопада мало відбутися чергове засідання суду. Проте ТОВ «Виробниче об’єднання «КМЗ» подало клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку із залученням адвоката.

Нове засідання призначене на 28 листопада 2019 року.

Прес-служба Шепетівської міської ради

Останнє редагування Середа, 06 листопада 2019 17:28
NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Дивлюсь на наше місто та дивуюсь таке враження як пороблено! Жодне рішення чи виконання не може бути таке як треба! Дали кінотеатр в оренду унесли звукоізоляцію та стільці здали - для КМЗ ті робить нічого не хочуть ждуть кращих часів! Лише...

Дивлюсь на наше місто та дивуюсь таке враження як пороблено! Жодне рішення чи виконання не може бути таке як треба! Дали кінотеатр в оренду унесли звукоізоляцію та стільці здали - для КМЗ ті робить нічого не хочуть ждуть кращих часів! Лише підрівняли фасад ! Незнаю яким дивом Інвест нагнали але і тей плати з котлів виніс купували за міські кошти???? Зате в Славуті триває реконструкція того самого кінотеатру! Я не вірю що місто в якому є студенти туди б не ходили! За одне доведення будівлі до стану руйнації когось треба спитать! В тому ж Ізяславі будівля кінотеатру - це будино творчості і з гарним фасадом! А тут будівля схожа на молодість Островського в честь якого він названий! Тішить одне маєм власний басейн який теж був примарою міста ну надіюсь що дойдуть руки в керівників і до кінотеатру!

Детальніше
myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода