Середа, 18 вересня 2019 19:15

Відбулись громадські слухання щодо підвищення тарифів на водопостачання

18 вересня КП «Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства» провело відкриті слухання щодо підвищення тарифів на холодну воду та каналізацію.

В обговоренні взяли участь перший заступник міського голови Володимир Вихівський, начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь, Начальник управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин Павло Цвіркун та директор комунального підприємства Віталій Биков, працівники підприємства, депутати міської ради і шепетівчани.  Згідно з розрахунками, для населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, послуга з централізованого постачання холодної води повинна скласти 17,12 грн/куб., а послуга центрального водовідведення – 17,98 грн/куб. Тариф на воду для населення пропонують підвищити близько 10%.

Віталій Биков навів данні про вартість водопостачання та водовідведення у сусідніх містах. У деяких з них тариф вже давно вищий, ніж у Шепетівці.

Підвищення тарифів, наполягають у водоканалі, зумовлено об’єктивними причинами. Як зазначив директор водопостачального підприємства, такі зміни пов’язані зі постійним зростанням цін на електроенергію, збільшенням мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, податків, здороженням паливно-мастильних матеріалів, реактивів.

Водоканал починаючи з 2014 року за допомогою різнопланових заходів намагається скоротити собівартість тарифу. В цьому році підприємство провело технічну модернізацію, встановило систему диспетчеризації та автоматизації виробничого процесу водозабору «Лісова галявина». Проведені заходи дали змогу скоротити чисельність персоналу та зменшити фонд оплати праці в планових тарифах.

Підприємство продовжує впроваджувати заходи з енергозбереження шляхом використання нових технологій. Проведені заходи дають змогу зменшити споживання електроенергії, яка складає 26,1% у структурі тарифу.

Прес-служба Шепетівської міської ради

Відео

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

У Хмельницькому подорожчала вода

Ціна за водопостачання виросла на 80 копійок. Ціна за водовідведення зросла на 28 копійок.

Нові тарифи на послуги “Хмельнимцькводоканалу” почали діяти із 22 вересня. Про це повідомляється на сайті комунального...

У Хмельницькому подорожчала вода

Ціна за водопостачання виросла на 80 копійок. Ціна за водовідведення зросла на 28 копійок.

Нові тарифи на послуги “Хмельнимцькводоканалу” почали діяти із 22 вересня. Про це повідомляється на сайті комунального підприємства.
Постанову НКРЕКП про збільшення вартості водопостачання та водовідведення була опублікована раніше - 17 вересня. Згідно із постановою за водопостачання хмельничанам доведеться платити на 80 копійок більше (за 1 кубометр). Водовідведення здорожчало на 22 копійки (за 1 кубометр). на централізоване водопостачання – 9,78 грн. за 1 куб. м (з ПДВ) на централізоване водовідведення – 8,50 грн. за 1 куб. м (з ПДВ)

Нагадаємо, востаннє тарифи для “Хмельницькводоканалу” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг змінювала 1 червня цього року.

А ШЕПЕТІВСЬКІ господарники доводять, що для мешканців Шепетівки тариф на воду в 35 грн. за 1м3 - це саме те, що треба! Адже вони не беруть воду з річки, як хмельничани, а із скважен з ЦВІТОХИ, але при цьому забувають, що хмельничани річкової води не п'ють, а ця, річкова вода, проходить багатоступеневе очищення, перш ніж потрапити до водопровідної мережі споживача!!!

Детальніше
Комментарий последний раз редактировался в близько 9 місяців тому пользователем pruduk pruduk
This comment was minimized by the moderator on the site

Не в Цвітосі) А взагалі подивіться відео, там доступно пояснено чому у нас тариф більший.

Dj Os
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection