Понеділок, 22 липня 2019 13:48

Результати позачергових парламентських виборів по місту Шепетівка

Станом на зараз, Центральна виборча комісія опрацювала 56,56% протоколів по нашому 190 округу, але ми вже маємо повну інформацію щодо результатів по нашому місту.

Загалом своїм виборчим правом скористалось біля 13,5 тис. шепетівчан. Як ми вже писали, явка по нашому округу була найменша у області та і в цілому по Україні явка була рекордно низькою.

Найбільше голосів серед партій у нашому місті отримала звичайно ж "Слуга Народу" - 52.84%, далі йде Європейська солідарність з 7.81%, Батьківщина - 7.79%, неочікувано багато набрала Опозиційна платформа "За життя" - 6.89%, Сила і Честь - 5.49%, Голос - 4.29%, Українська стратегія Гройсмана - 3.93%, Радикальна партія Ляшка - 3.19%, Свобода - 2.21%.

Доволі неочікуваний результат ми маємо на виборах "мажоритарників" - Мацола Роман, який активно працював на округу впродовж своєї каденцій, поступився "темній конячці" Жмеренецькому Олексію, який йшов під прапорами партії "Слуга Народу". Вони набрали 31.09% та 48.58% відповідно. Більше того, як нам стало відомо з своїх джерел, за результатами паралельного підрахунку голосів штабами по округу в цілому теж перемогу здобув "зелений" кандидат. Тому з нетерпінням чекаємо остаточних результатів ЦВК.

Щодо інших кандидатів, то третім із 12.97% йде незмінний славутський міський голова Сидор Василь. Гаврилюк Василь отримав 3.32% підтримки, Шпег Ярослав Іванович - 1.75%, Степанишин Олександр - 1.33%. Всі інші кандидати мають менше одного відсотка голосів.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Просто в шоці від наших

недалеких
людей, як можна голосувати незрозуміло за кого?! Звідки він взявся?! Чому наші люди адекватно мислити не можуть?! Чому не обрати кандидата який дійсно старався щось робити для міста, району... Люди схаменіться!!!...

Просто в шоці від наших

недалеких
людей, як можна голосувати незрозуміло за кого?! Звідки він взявся?! Чому наші люди адекватно мислити не можуть?! Чому не обрати кандидата який дійсно старався щось робити для міста, району... Люди схаменіться!!! Не всі такі чесні як Зеленський! В цього Жмеренецького на лобі пише що КЛАВ він на нас всіх! Дуже шкода що людину яка старалась щось для нас робити залишили позаду((

Детальніше
Natalia09
This comment was minimized by the moderator on the site

У нас, як завжди, люди думають одним місцем.

extrimal.77
This comment was minimized by the moderator on the site

От мені цікаво ? А чому така реакція наша влада стара з олігархів так зажерлась, що далі нікуди! От людям і всеодно за кого аби не за тих хто були! Якщо брати по місцевих виборах за кого угодно крім Сидора! Розкрию вам одну таємницю люди до 38...

От мені цікаво ? А чому така реакція наша влада стара з олігархів так зажерлась, що далі нікуди! От людям і всеодно за кого аби не за тих хто були! Якщо брати по місцевих виборах за кого угодно крім Сидора! Розкрию вам одну таємницю люди до 38 років стараються щось робить на своїх посадах бо це заложено природою а далі коли 40 починають вчитися їхні діти і бабла потрібно огого! Тому гнать в три шиї політиків депутатів яким вже давно за 50 там вони переживають за свій карман!

Детальніше
myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода