Субота, 22 грудня 2018 11:42

Суд вирішив, що на відсутнього працівника зарплату нарахували випадково

Автор

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким виправдано Щ. за частиною другою статті 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України за відсутністю складу злочину в її діях.

Кримінальне провадження стосовно Щ. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 366 (службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання та видача службовою особою завідомо неправдивих документів) КК України – закрито у зв’язку зі звільненням її від кримінальної відповідальності. Звільнено Щ. від кримінальної відповідальності на підставі ст. 45 КК України у зв'язку з дійовим каяттям.


Реклама: Найвисокоясніші кухні зі шпона ви можете придбати тут https://profimebel.com.ua/kukhni-iz-shpona. Виглядають як з натурального дерева, а коштують значно менше.


Згідно вироку, в листопаді 2017 року, обвинувачена, будучи службовою особою, достовірно знаючи про відсутність без поважних причин на роботі в робочий час свого підлеглого, з метою незаконного отримання ним заробітної плати, умисно, власноручно внесла до офіційного документа– табелю обліку відпрацювання часів по днях місяця завідомо неправдиві відомості. Здійснивши у такий спосіб службове підроблення вищевказаного офіційного документа – табелю обліку відпрацювання годин за листопад 2017 року, Щ. підписала вказаний підроблений нею документ та подала до бухгалтерії зазначеної установи. 

Таким чином, підробила офіційний документ.

За ч. 2 ст. 191 КК України Щ. виправдана, оскільки не встановлено жодного доказу, що діяла з корисливих мотивів.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

За повідомленням прес-служби суду

Останнє редагування Неділя, 23 грудня 2018 15:10

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением