Cеред полонених моряків - шепетівчанин Сергій Цибізов

Автор

Як відомо, 25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських суден, які здійснювали плановий перехід у порти Маріуполь і Бердянськ на Азовському морі. Росія затримала українських моряків. В оприлюдненому списку полонених, які перебували на бортах бронекатерів «Бердянськ», «Нікополь» та рейдового буксира «Яни Капу», є і наш земляк Сергій Цибізов.

У понеділок, 26 листопада, ФСБ Росії оприлюднила відеозапис «допиту» трьох полонених українських моряків, які були затримані під час сутички з російськими прикордонними кораблями. Про це повідомляє «ТАСС». На відео зафіксовані капітан третього рангу Володимир Лісовий, матрос Сергій Цибізов і член екіпажу бронекатера «Нікополь» Андрій Драч.

Інформацію про те, що 21-річний шепетівчанин Сергій Цибізов став бранцем Російської Федерації підтвердив його батько Андрій Миколайович. Чоловік дізнався про це наступного дня після затримання військових моряків. Сергій зателефонував з невідомого номера та повідомив, що перебуває у Криму і запевнив, що з ним усе гаразд.

За словами батька, його син півроку служить контрактником у Військово-Морських Силах.

У середу, 27 листопада, Київський районний суд окупованого м. Сімферополя обрав запобіжний захід для нашого земляка, заарештувавши його строком на місяць і 29 днів, до 25 січня 2019 року.

Шепетівський вісник

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Тримаєм кулаки за наших

Вульф
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением