Середа, 08 серпня 2018 17:37

Сьогодні відбулось засідання позачергової сесії міської ради

Першим питанням порядку денного депутати міської ради прийняли рішення про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік. Зокрема, проведено перерозподіл коштів міського бюджету з метою створення можливості для залучення виконавця робіт з капітального ремонту міських доріг суцільним покриттям.

Так, суцільним асфальтовим покриттям відремонтують частину вулиці Старокостянтинівське шосе — включно із заїздом на вулицю Пліщинська та мостом через річку Гуску, частину вулиці Островського — від загальноосвітньої школи №1 включно із перехрестям біля аптеки №6, та повністю вулицю 400-річчя Шепетівки.

У зв’язку із великою кількістю звернень громадян, які потребують матеріальної допомоги на лікування, відповідно до рішення комісії з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим мешканцям міста депутати своїм рішенням надали одноразову грошову допомогу 17-тьом шепетівчанам.

На завершення позачергової сесії міської ради внесено зміни до рішення сесії «Про створення комунальної установи «Шепетівський міський інклюзивно-ресурсний центр Шепетівської міської ради Хмельницької області». Таким чином, відповідно до норм законодавства уповноважено директора комунальної установи подати установчі документи для державної реєстрації згаданого вище закладу.

Шепетівська міська рада

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода