Середа, 06 червня 2018 16:41

Шепетівці знову загрожує зрив опалювального сезону

Автор

Вчора у Шепетівці відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста. Члени комісії розглянули питання щодо стану приймання цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» в комунальну власність міста з концесії від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Підсумок засідання геть не порадує шепетівчан, але про все по порядку.

На комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста були  запрошені представники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», ПАТ «Шепетівкагаз», представники Служби безпеки України, прокурор місцевої прокуратури та засоби масової інформації.

Ще у листопаді минулого року для проведення опису майна, його інвентаризації та приймання-передачі теплових мереж Шепетівки рішенням сесії міської ради була створена відповідна комісія. До складу комісії залучені  депутати міської ради, представники виконкому та ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Так як виявилось, представники концесіонера не мали повноважень підпису документів, адже власники не оформляли юридично жодних довіреностей на них. Таким чином затягувався процес передачі і 18 квітня стало зрозуміло чому.

Паралельно у Господарському суді Хмельницької області розглядалася справа №924/1068/17 за позовом ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” до ПрАТ “Шепетівкагаз” та ПАТ НАК “Нафтогаз України”. Саме 18 квітня суд прийняв рішення, згідно якого ПАТ НАК “Нафтогаз України” не мав право припиняти газопостачання для ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”, відповідно концесіонери будуть повторно оскаражувати рішення Шепетівської міської ради щодо розірвання концесійного договору.

Таким чином приватні теплопостачальники, попри публічні декларації про згоду на передачу цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» в комунальну власність міста, насправді готуються надалі продовжувати надавати послуги шепетівчанам. 

Чим це загрожує нам в новому опалювальному сезоні не важко передбачити, адже ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» продовжує нарощувати борги за спожитий газ і наразі вони на порядок вищі ніж рік тому.

За результатами розгляду питання на засіданні члени комісії прийняли рішення визнати дії посадових осіб ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» такими, які становлять загрозу техногенній безпеці та забезпеченню життєдіяльності  населення Шепетівки, а також можуть спричинити виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня.

Для належної підготовки до опалювального сезону та з метою недопущення зриву опалювального періоду 2018-2019 років у Шепетівці  члени комісії вирішили направити листи: голові ОДА, міністру внутрішніх справ України, генеральному прокурору, начальнику ГУ НПУ у Хмельницькій області, прокурору Хмельницької області, голові правління НАК «Нафтогазу», голові правління ПАТ «Шепетівкагаз», начальнику Шепетівського відділу поліції ГУ НПУ у Хмельницькій області  та прокурору Шепетівської міжрайонної прокуратури.

Останнє редагування Середа, 06 червня 2018 17:01

Новини Шепетівки в месенджерах

Підписуйся на Viber! | Підписуйся на Telegram!

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Побачим цыкаво те, що Карпенку знову нічого

This comment was minimized by the moderator on the site

однозначно будуть проблеми з новим сезоном, поки передадуть майно, не буде вже що передавати...одні будівлі)))
Спостерігала незвичний двіж у одній з котелень енергоінвесту на протязі всього квітня. Щось усіленно пиляли, підозрюю котли))) труби (...

однозначно будуть проблеми з новим сезоном, поки передадуть майно, не буде вже що передавати...одні будівлі)))
Спостерігала незвичний двіж у одній з котелень енергоінвесту на протязі всього квітня. Щось усіленно пиляли, підозрюю котли))) труби ( гарячої води, якої давно не подають) вони спілілі раніше.
Зараз затихли.
У кого є можливість- ставте автономне опалення, здається вже дають дозволи.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

У нас в дворі теж повирізали всі труби, по яких колись гаряча вода подавалася.

This comment was minimized by the moderator on the site

Бабло робить дива з людьми

This comment was minimized by the moderator on the site

А я вже почав жаліти гроші на індивідуальне, після такої новини з ними стане розлучатися легше. Жалко звичайно людей які не можуть собі дозволити індивідуальне. В мене в під'їзді цього року людей 7 як мінімум ставлять.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением