Шепетівчанам на тривалий період доведеться забути про риболовлю

Автор
Вже через тиждень на Хмельниччині розпочне діяти Наказ Хмельницькрибоохорони № 11 від 18.03.2016 року "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Хмельницької області в 2016 році", відповідно до якого на всіх водоймах області встановлюється заборона на промисловий та любительський лов риби та інших живих ресурсів на час ходу риби на нерест та період відкладання ікри. 

Тобто більше, ніж на три місяці, подільським робалкам доведеться забути про улюблену справу. Тому нагадуємо, що заборона встановлюється на наступні терміни:
  • В усіх водосховищах з 01 квітня по 10 червня (включно).
  • У всіх інших річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно), а в придатковихз 01 квітня по 30 червня (включно).  
А промисловий вилов водних живих ресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Хмельницькій області в такі строки:
  • У Дністровському водосховищі – з 01 квітня по 29 червня (включно).
  • У водоймі - охолоджувачі Хмельницької АЕС – з 01 квітня по 09 червня (включно).
  • У кореневих водах всіх інших річок – з 01 квітня по 20 травня (включно), а в придаткових – з 01 квітня по 29 червня (включно).

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (11)

This comment was minimized by the moderator on the site

Зайшли ми з дружиною на цей розпродаж, ціни в принципі адекватні, але аж ніяк не такі, які відповідають фінальному розпродажу. Якщо після цього раптом Едем винирне в іншому місці, то повірте честі власникам це не зробить.

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote="Anykey" post=97157][quote="PAMIDORVIP" post=97156]Добрий день!Я сам рибак -спортсмен!Організовую змагання по риболовлі(останнє проводив у селі Лотівка) і хотів би ,щоб риболовний спорт розвивався і у нас!Звертаюся від усіх риболовів...

[quote="Anykey" post=97157][quote="PAMIDORVIP" post=97156]Добрий день!Я сам рибак -спортсмен!Організовую змагання по риболовлі(останнє проводив у селі Лотівка) і хотів би ,щоб риболовний спорт розвивався і у нас!Звертаюся від усіх риболовів міста.У нас в Шепетівці така проблема..немає де ловити рибу..Рибаків дуже багато.Немає навіть з дітьми куди вийти!Наприклад на "Парошкі",що знаходиться біля заводу Комуніст,на кожному кроці стоять риболовні сеті!Куди звертатися і чи є у нас в місті такі служби?І чи можливо організувати свою спілку і контролювати цю ситуацію?Буде підтримка від наших властей.Якщо так я можу легко зібрати дуже велику кількість рибалок !Також готові доглядати за екологією ставу та можливо зариблювати!Дякую[/quote]<br />Підтримую ! На кожній рибалці бачу браконьєрів. Сітки ставлять навіть вдень, вночі вибивають електровудками. Куди дзвонити? Хто в Шепетівці це контролює ?[/quote]<br /><br />Пройшло вже більше року після обіцянок тоді ще в.о. мера Михайла Полодюка посприяти вирішенню проблеми браконьєрства на шепетівських водоймах, а віз і нині там. І ось знов - нерест, і знов браконьєри добивають водойму... Чому в Шепетівці природоохоронні і правоохоронні органи бездіяльні у вирішенні цієї проблеми ?

Детальніше
Anykey
This comment was minimized by the moderator on the site

Якщо ви побачили незаконний вилов то чому не дзвонили в поліцію?

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Тупое быдло действует по принципу — верхи воруют миллиардами, так я тут хоть карася украду. И это быдло не понимает, что эта речка должна остаться для его потомков тоже. То же самое с кражей люков и кабелей — мы бедные, потому и украли. Мы...

Тупое быдло действует по принципу — верхи воруют миллиардами, так я тут хоть карася украду. И это быдло не понимает, что эта речка должна остаться для его потомков тоже. То же самое с кражей люков и кабелей — мы бедные, потому и украли. Мы боремся за выживание!<br /><br />Скатина, так ведь ты сам себе наголосовал на выборах эту нищету. Как придуривался с бюллетенем, то ты и получил.<br /><br />Кстати, а когда начнут вешать политических браконьеров глушащих народ "рехформами" как рыбу динамитом, и куда на них позвонить, кроме как в гранатомомёт???

Детальніше
Скромный Гений
This comment was minimized by the moderator on the site

Вот новый "спаситель нации" самый большой украинец Гройсман только что сказал: "Я вам покажу как надо управлять государством". И взялся рулить Украиной как премьер.<br /><br />Я купил пиво, чипсы. Сижу, и жду диких зрелищ на...

Вот новый "спаситель нации" самый большой украинец Гройсман только что сказал: "Я вам покажу как надо управлять государством". И взялся рулить Украиной как премьер.<br /><br />Я купил пиво, чипсы. Сижу, и жду диких зрелищ на украинском Коллизее, в духе Римской империи...

Детальніше
Скромный Гений
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]Якщо ви побачили незаконний вилов то чому не дзвонили в поліцію?[/quote]<br />Дзвонили неодноразово. Виклики або ігноруються (не наша компетенція), або вирішуються на місці з браконьєрами на їхню ж користь.

Anykey
This comment was minimized by the moderator on the site

Ну у першому випадку - це 100% порушення, робіть усну заяву про злочин і вимагайте зачитати вам реєстраційний номер. У другому випадку фіксуйте яким чином то все вирішується, фото відео аудио

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]Ну у першому випадку - це 100% порушення, робіть усну заяву про злочин і вимагайте зачитати вам реєстраційний номер. У другому випадку фіксуйте яким чином то все вирішується, фото відео аудио[/quote] Ну от ти вже...

[quote name="Островський О.В."]Ну у першому випадку - це 100% порушення, робіть усну заяву про злочин і вимагайте зачитати вам реєстраційний номер. У другому випадку фіксуйте яким чином то все вирішується, фото відео аудио[/quote] Ну от ти вже рік тому зафіксував в.о. мера, який за день-два обіцяв розібратися і надати телефони конкретних відповідальних осіб з різних інстанцій. Щось змінилося? Кого ще треба фільмувати ?

Детальніше
Anykey
This comment was minimized by the moderator on the site

Якщо ти дійсно хочеш вирішити проблему, то я тобі порадив спосіб. Якщо мета твоїх коментарів вколоти Полодюка, то ти свою місію виконав.

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Дивна трактовка - нагадати вищій посадовій особі міста про невиконання привселюдно наданих обіцянок, це значить вколоти ?

Anykey
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением