За 2015 рік населення Шепетівки зменшилось всього на пару сотень

Автор
Головне управління статистки в Хмельницькій області прозвітувало про природній та міграційний рух населення у містах нашого краю. Для Шепетівки цифри виявились невтішними.
За 2015 рік у нашому місті народилось 519 малюків, кількість померлих становить - 626 чоловік, тобто природній рух склав мінус 107 душ. Це найгірший показник у області.

Не надто і оптимістичні показники міграційного руху -  з міста виїхало на 125 чоловік більше, ніж приїхало, виїхало - 772 чоловіки, прибуло на постійне місце проживання - 647. Щоправда, найгірший показник міграційного руху по області все таки у Кам'янець-Подільского: з міста виїхало на 503 людини більше, ніж приїхало.

Відтак, на початок року у Хмельницькому проживає трохи більше 268 тисяч людей, в Камянці-Подільському - 101,5, в Нетішині - 37 тисяч, на тисячу менше в Славуті - 36, в Староконстянтинові - 35,3 тисячі і найменше з-поміж міст обласного значення - у Шепетівці - 42.9 тисячі осіб.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (9)

This comment was minimized by the moderator on the site

А можна весь всі обкладенки побачити?

Sergei-Kokarev-vkontakte
This comment was minimized by the moderator on the site

Дуже не порядно використовувати чужі роботи у своїх оголошеннях!!! Видаліть будь-ласка третє фото

Ксенія
This comment was minimized by the moderator on the site

Перша фраза "БУДЬ В ТРЕНДІ!" вже викликає дивну реакцію. На сьогодні з патріотизму зробили показуху. Маєш паспорт з патріотичною обкладинкою, то все ти модний патріот. Де ви були до подій на майдані?<br />Зараз майже не кожна п'янка...

Перша фраза "БУДЬ В ТРЕНДІ!" вже викликає дивну реакцію. На сьогодні з патріотизму зробили показуху. Маєш паспорт з патріотичною обкладинкою, то все ти модний патріот. Де ви були до подій на майдані?<br />Зараз майже не кожна п'янка проводиться під гасла "Слава Україні" і тому подібні, поняття патріотизму підмінили.

Детальніше
Dentist
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Dentist"]Перша фраза "БУДЬ В ТРЕНДІ!" вже викликає дивну реакцію. На сьогодні з патріотизму зробили показуху. Маєш паспорт з патріотичною обкладинкою, то все ти модний патріот. Де ви були до подій на майдані?<br />Зараз майже...

[quote name="Dentist"]Перша фраза "БУДЬ В ТРЕНДІ!" вже викликає дивну реакцію. На сьогодні з патріотизму зробили показуху. Маєш паспорт з патріотичною обкладинкою, то все ти модний патріот. Де ви були до подій на майдані?<br />Зараз майже не кожна п'янка проводиться під гасла "Слава Україні" і тому подібні, поняття патріотизму підмінили.[/quote]<br />На 100% згідний!

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Та ладно вам. Люди заробляють як можуть. Раз це тренд - ним треба користуватись. Звинувачувати людину яка надає якісь "патріотичні" послуги тут абсолютно нема в чому. От ви ж, Діма і Саша, патріоти? Ви, припускаю, вишивати мабуть не вмієте. А...

Та ладно вам. Люди заробляють як можуть. Раз це тренд - ним треба користуватись. Звинувачувати людину яка надає якісь "патріотичні" послуги тут абсолютно нема в чому. От ви ж, Діма і Саша, патріоти? Ви, припускаю, вишивати мабуть не вмієте. А гарну обкладинку, можливо, теж хочете. От якраз прийдете до пані Богомаз І вона вам радо допоможе <br />Доречі, а непатріотичні можна обкладинки замовити?

Детальніше
259051213422@odnoklassniki.com
This comment was minimized by the moderator on the site

Дякую за рекламу. Але видаліть мою роботу. Моя робота на 9 фото.<br />Переходьте за посиланням до моєї групи та замовляйте мою роботу у мене: https://vk.com/handmade_anila_chan

Valentina-Menshikova-vkontakte
This comment was minimized by the moderator on the site

Більш того, більшість фото - роботи Лариси Бащук. Блог з її роботами: blog.larisa.org.ua<br />Як не соромно фото красти! ЗАМОВНИКИ БУДЬТЕ УВАЖНІ. Те, що ви бачите на фото, зовсім не те, що до вас прийде.

Valentina-Menshikova-vkontakte
This comment was minimized by the moderator on the site

Ви використовуєте чужі фото, дозвіл на публікацію яких автор не надавав. Зверніть, будь ласка, увагу! Впевнена, що Ваші роботи не менш достойні бути продемонстровані для ілюстрації оголошення :-)

Лариса Бащук
This comment was minimized by the moderator on the site

УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА!<br />Нарешті активісти мирного мітингу перед виконкомом домоглися!!!<br />Не минуло і трьох тижнів, як «демократичний та відповідальний народний мер Шепетівки» Полодюк М.І. все ж вирішив відзвітувати про два...

УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА! УВАГА!<br />Нарешті активісти мирного мітингу перед виконкомом домоглися!!!<br />Не минуло і трьох тижнів, як «демократичний та відповідальний народний мер Шепетівки» Полодюк М.І. все ж вирішив відзвітувати про два «успішних» роки своєї роботи на користь міста!<br />Так 3 березня о 15.00 на площі Героїв Майдану (біля краєзнавчого музею) відбудеться народне ВІЧЕ, на якому всі присутні та небайдужі нарешті почують прямі і відверті відповіді про:<br />- Чому до цього часу не закінчений ремонт проспекту Миру і чому не ремонтуються дороги в місті?<br />- Навіщо робити ямковий ремонт взимку? Досить красти бюджетні кошти. Відремонтуйте раз і назавжди!<br />- Чому в нашому місті тарифи на послуги ЖКГ надвисокі порівняно з сусідніми містами?<br />- Чому не дозволяють власникам квартир керувати своїми квартирами і прибудинковою територією, при цьому цинічно маніпулюючи громадською думкою, що ОСББ це ЗЛО?<br />- Чому послуги водоканалу є дорогими і не якісними? Ви ж обіцяли, буде комунальним – будуть всі задоволені.<br />- Як здобутки революції покращили життя пенсіонерів та малозабезпечених сімей?<br />- Які програми допомоги розроблені владою для підтримки учасників АТО?<br />- Яких інвесторів залучено для розбудови міста та в які саме галузі?<br />- Які є проекти та ініціативи, щодо покращання зон відпочинку в місті (парк, басейн, кінотеатр, готель, центральна площа, спортклуб «Локомотив»), де вони?<br />- Що було зроблено аби зберегти важливе підприємство (гордість міста) «Мясокомбінат» від банкрутства?<br />- Куди поділось комунальне майно, яке належало ЖЕКу в місті, хто розпоряджається ним на сьогодні?<br />Давайте будемо чесними самі з собою, - влада змінилася два роки тому, - а ситуація в місті лише погіршилася, і саме Полодюк М.І. має відзвітувати про два роки своєї роботи.

Детальніше
Козіцький
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением