П'ятниця, 05 лютого 2016 20:17

На Хмельниччині передбачили понад 37 мільйонів на пільгові перевезення

Автор
На сьогодні вирішення питання перевезень пільгових категорій населення в області є першочерговим. Саме тому, 3 лютого під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Василя Процюка, заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка та за участю голови обласної ради Михайла Загородного, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, міст обласного значення, перевізників, учасників бойових дій проведено засідання задля вирішення даного проблемного питання.
Протягом 2015 ріку було виділено субвенції у розмірі 55,5 млн. грн., на пільгове перевезення передбачено 46,9 млн. грн. Так на електричне перевезення – 19,8 млн. грн., на залізничне – 3,2 млн. грн., на автоперевезення – 23,9 млн. грн. Ці кошти були використані на міські перевезення у сумі – 10,1 млн. грн., на міжміські – 1,2 млн. грн., на приміські – 12,6 млн. грн.

Водночас, відповідно до Закону України від 25 грудня 2015 року «Про Державний бюджет України на 2016 рік» субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2016 році не передбачено.

«Тому, метою сьогоднішньої наради є остаточне вирішення питання порядку надання безкоштовних послуг з пільгового перевезення учасникам бойових дій, інвалідам війни», – зазначив Василь Васильович.

В області нараховується 459,8 тис. пільговиків, які мають право на пільговий проїзд, до зазначених категорій відноситься 17,8 тис. осіб, з яких учасників бойових дій – 12,8 тис. осіб та інвалідів війни – 5,0 тис. осіб.

На 2016 рік сесіями районних та міських рад передбачено 37 млн. 200 тис. грн. на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян.

Вже затверджено кошти на відшкодування витрат перевізникам у 3 районах (Віньковецькому, Дунаєвецькому, Старокостянтинівському) та у 6 містах обласного значення (м. Кам’янці-Подільському, м. Нетішині, м. Славуті, м. Старокостянтинові, м. Хмельницькому, м. Шепетівці) на суму більш як 29 млн. гривень.

Крім того, на чергових сесіях районних державних адміністрацій планується затвердити кошти на відшкодування витрат перевізникам у 9 районах (Білогірському, Волочиському, Городоцькому, Красилівському, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Новоушицькому, Славутському, Шепетівському) на суму 7 млн. 100 тис. гривень.

Відповідна грошова допомога затверджена у Хмельницькому районі на суму 903 тис. 700 грн. на І квартал.

Запровадження адресної грошової допомоги планується у 4 районах області Полонському, Старосинявському, Чемеровецькому та Ярмолинецькому.

Існує декілька районів, у яких наразі не передбачені кошти на відшкодування витрат за пільговий проїзд громадян та, в яких не здійснюють пільгові перевезення громадян.

Підсумовуючи нараду Василь Васильович додав: «Ми повинні працювати та віднайти оптимальні шляхи вирішення цього питання, та протягом тижня районні державні адміністрації і міста обласного значення мають прозвітувати, що зроблено у певному регіоні та місті».

В свою чергу обласна державна адміністрації проінформує про здійснену роботу у даному напрямку перевізників та пільгову категорію населення.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

рекомендую Вам переписати Ваше оголошення, звертаю увагу на Ваш "суржик"

This comment was minimized by the moderator on the site

И как всегда перевозчики набют карманы халявой и будут иногда пускать льготные автобусы(раз в день например) и орать что им не выгодно и возят они пенсионеров исключительно себе в убыток, а как придёт время получать бабло сразу нарисуют...

И как всегда перевозчики набют карманы халявой и будут иногда пускать льготные автобусы(раз в день например) и орать что им не выгодно и возят они пенсионеров исключительно себе в убыток, а как придёт время получать бабло сразу нарисуют статистику 20 маршрутов в день с количеством пенсионеров в три раза больше вместительности автобуса. Это большая корупционная бадя победить которую очень просто - деньги для перевозчиков поделить и раздать между льготниками, а перевозчики пускай борятся за эти деньги повышая качество услуг и снижая стоимость проезда, но НИКТО этого не будет делать - не выгодно.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Наскільки я поняв по нових законах ніяких "пільгових" автобусів не має бути. Категорії які мають право на безкоштовний проїзд сильно скоротили (діти війни, за віком, учасники всього шо тільки можна, крім ліквідаторів ЧАЕС - кажись, в прольоті),...

Наскільки я поняв по нових законах ніяких "пільгових" автобусів не має бути. Категорії які мають право на безкоштовний проїзд сильно скоротили (діти війни, за віком, учасники всього шо тільки можна, крім ліквідаторів ЧАЕС - кажись, в прольоті), але ті що залишились повинні їздити за державний рахунок уже на всіх автобусах (міських, звичайно),

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

В тому то і прикол, що з цього року за державний рахунок ніхто не буде їздити. Весь тягар пільгових перевезень переклали на плечі міських, районних та обласних бюджетів. Уряд собі забрав вагому статтю витрат, а на місцях шукайте гроші де хочете.

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]а на місцях шукайте гроші де хочете.[/quote]<br />Decentralization, шо ж тут хтіти :lol:

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением