Одинокі матері наробили галасу у міськвиконкомі

Одинокі матері наробили галасу у міськвиконкомі Фото Олени Мукомел
12 січня міськвиконком поставила на вуха група людей, яка складалась з одиноких матерів. Жінки обурювались через те, що їм припинили виплати допомоги на дітей. Ми також отримали звернення від них і вирішили розібратись в ситуації.
В той день дісталось як управлінню праці та соціального захисту населення, так і навіть першому заступнику міського голови Вихівському Володимиру Броніславовичу. Жінки вимагали повернути їм виплати, а також пояснити чому вони були припинені.

Ми поспілкувались на цю тему з начальником управління праці та соціального захисту населення Біласом Сергієм Григоровичем. Він повідомив, що набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України порядків призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та забезпечення своєчасної виплати одержувачам." Він був схвалений Верховною Радою України ще 24 грудня 2015 року.

Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина

Допомога на дітей одиноким матерям (батькам) надаватиметься у розмірі, що дорівнює різниці між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї.

Тимчасова допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, становитиме різницю між 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Враховуючи, що з 1 січня 2016 року будуть змінені розміри вищезгаданих допомог, виплату їх було тимчасово припинено. А так як Уряд ще не оприлюднив відповідну постанову, яка регламентує порядок призначення і виплати державної допомоги, то прийняття заявок також було призупинено. Лише сьогодні на сайті Кабміну було опубліковано відповідну постанову, яку як виявилось Кабінет Міністрів України ухвалив ще 25 грудня 2015 року.

Отже для продовження виплати одержувачам необхідно звернутись до управління соціального захисту населення з необхідними документами (заява, декларація про доходи та майновий стан, довідки про доходи за останні шість місяців, довідка про склад сім’ї (проживання дитини разом із матір’ю)).

Уряд встановив, що для громадян, які звернуться у період січня-березня 2016 року за наданням допомоги одиноким матерям та тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину за новими умовами, зазначені допомоги призначаються з 1 січня 2016 року.
Останнє редагування Четвер, 14 січня 2016 23:36

Відео

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

У нас же тільки 15 січня, це що баби кіпішу навели через 2 тижні просрочки? Щось це все підозріло

ffile
This comment was minimized by the moderator on the site

"Баби"??? Жінки, які виховують своїх діточок без підтримки батька, в них кожна копійка в сім'ї розписана на що має бути витрачена. І яка б та допомога від держави не була, все рівно пригодиться. А тут надумали її відмінити! Звичайно, нароблять...

"Баби"??? Жінки, які виховують своїх діточок без підтримки батька, в них кожна копійка в сім'ї розписана на що має бути витрачена. І яка б та допомога від держави не була, все рівно пригодиться. А тут надумали її відмінити! Звичайно, нароблять "кіпішу"

Детальніше
Oksana-Yakimchuk-vkontakte
This comment was minimized by the moderator on the site

А чому ця циганота пішла не до Сєні-Кулявлоба, а до мера?

Алоїз
This comment was minimized by the moderator on the site

То все таки на скільки цим жінкам просрочили виплату? Хто вам сказав що її надумали відміняти?

ffile
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Алоїз"]А чому ця циганота пішла не до Сєні-Кулявлоба, а до мера?[/quote]<br />Думаю тут причина трохи інша, а саме відношення працівників соцзахисту до людей, знайома(не циганка) вчора ходила виясняти за ці кошти то казала, що ніхто...

[quote name="Алоїз"]А чому ця циганота пішла не до Сєні-Кулявлоба, а до мера?[/quote]<br />Думаю тут причина трохи інша, а саме відношення працівників соцзахисту до людей, знайома(не циганка) вчора ходила виясняти за ці кошти то казала, що ніхто нічого там не знає, проконсультувати ніхто не може, майже всі хамлять, кричать, людей повно ніхто з чергами не працює, при різних нюансах кожен хоче відправити до іншого спеціаліста. Вже інша знайома оформляла субсидію, прийшла з документами їй кажуть, ми не можемо Вас прийняти сьогодні(коли людей немає), ми можемо Вас сьогодні записати і через два тижні прийдете і буджете подавати документи, а через два тижні на коли її записали була тьма людей і черги, питання для чого це все робити? Приклад можна взяти з районного совбезу черги там дуже велика рідкість і немає нікому не потрібного попереднього запису. Система та сама все залежить від керівника і людей які там працюють.

Детальніше
vasyok
This comment was minimized by the moderator on the site

Васьок абсолютно правий. У рибі все залежить від голови :-) <br />Проте для обєктивності варто було б і зачепити таку цікаву тему як фіктивні одинокі матері. За паперами - одинокі, а чоловіка мають. 8)

Sposterigach
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением