Розділ Суспільство

Комендантська година тепер триватиме з 22.00 до 6.00

Автор Дата01 квітня 2022, 16:47

З сьогоднішнього дня комендантська година на території області діятиме з 22.00 до 6.00. Про це та ситуацію в області станом на 1 квітня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Під комендантською годиною слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

Сьогодні вранці на Херсонщину відправлено 5 автомобілів з гуманітарною допомогою. Хмельниччина і надалі буде відправляти вантажівки з гуманітарною допомогою в області, де тривають активні бойові дії.

На Хмельниччині відкрили перший в Україні Освітній Хаб. Мета Хабу – якісна та швидка організація освітнього процесу та побуту внутрішньо переміщених осіб, здобуття ними актуальних професій. Знаходиться Освітній Хаб у приміщенні Хмельницького політехнічного коледжу.

До навчального процесу можуть долучитися учні загальноосвітніх та професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, а також батьки здобувачів освіти. Насамперед чекаємо вимушених переселенців, але двері закладу відкриті і для мешканців Хмельниччини. Окремо висловлюємо слова вдячності за ініціативу та підтримку Міністру освіти та науки України Сергію Шкарлету.

Наразі до освітнього процесу на Хмельниччині долучилося 6 тис. дітей-переселенців.

В свою чергу, Станіслав Куценко, радник директора Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” Міносвіти поінформував присутніх, що у найкоротший термін Освітні Хаби плануються відкрити не тільки в Україні, але і в інших країнах, в яких наразі перебуває велика кількість українських учнів та студентів: Румунії, Польщі, країнах Балтії, Чехії тощо.

Останнє редагування 01 квітня 2022, 16:53
0
репости
0
репости