![Славутський район пропав із проекту Закону про зміну меж районів Хмельницької області](/media/k2/items/cache/e213ad1da93d758f35a1d78751243806_Generic.jpg)
Славутський район пропав із проекту Закону про зміну меж районів Хмельницької області
На офіційному сайті Верховної Ради України з'явився проект Закону про зміну меж районів Хмельницької області. Авторами проекту №10348 від 30 травня цього року значаться три народні депутати: Сергій Мельник, Володимир Мельниченко та Микола Федорук.
![За відібрану валізу та побиття перехожого обидва отримали по 7 років за гратами](/media/k2/items/cache/f4c042fa638ebd1d0acc268fcadc2d22_Generic.jpg)
За відібрану валізу та побиття перехожого обидва отримали по 7 років за гратами
Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким визнано винуватими М. та Л. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм) Кримінального кодексу України .
![Група шепетівчан вимагала звільнити хірурга Римму Башисту](/media/k2/items/cache/f77892745ea18687d7c96ab720cd14bd_Generic.jpg?t=20190611_121154)
Група шепетівчан вимагала звільнити хірурга Римму Башисту
Зустріч із обуреними шепетівчанам відбулася в кабінеті головної лікарки Шепетівської ЦРЛ Валентини Савчук, вчора 10 червня. Два десятки містян принесли письмове звернення з підписами, у якому вимагають звільнити з посади завідувачку хірургічного відділення Башисту Римму Олександрівну та відсторонити її від операційного процесу. Перевірити її на професійну придатність та корупційні оборудки.
![Роман Мацола подарував шепетівчанам виступ відомого українського гурту](/media/k2/items/cache/3741595d4a4e8a6ac169000c57cef259_Generic.jpg?t=20190611_111226)
Роман Мацола подарував шепетівчанам виступ відомого українського гурту
У Шепетівці змінили традицію відзначення Дня міста. Минулого року святкування організовували в останню неділю вересня, а цього року відзначили у другу неділю червня. Свято вирішили перенести ще у березні за рішенням депутатів Шепетівської міської ради, спираючись на віднайдені архівні дані про історію міста.