Розділ Спорт

У Шепетівці відбувся турнір з міні-футболу серед дитячих команд

Автор 09 липня 2021, 15:01

З 6 по 9 липня 2021 року відбувся турнір з міні-футболу серед дитячих команд двох вікових груп: 2006 -2008 року народження, 2009 року народження та молодші. Про деталі розповіли у пресслужбі Шепетівської міськї ради.

Ігри турніру проходили на спортивному майданчику за адресою: Проспект миру 12 а, за коловою системою, тривалістю 2 тайми по 15 хвилин.

До участі було заявлено 4 команди 2006-2008 р.н. «ХАКІ», «ХАТИНКА», ШАНХАЙ СІТІ», «СУДИЛКІВ», та команди 2 команди 2008-2009 р.н.

За підсумками турніру, перше місце серед команд 2006-2008 р.н. здобула команда «ХАТИНКА», маючи у своєму активі три перемоги. Друге місце посіла команда «ШАНХАЙ СІТІ», третіми стала «ХАКІ».

Серед команд юнаків 2009 р.н. і молодших, перемогу здобула команда «ЗАЛІЗНИЧНИК», обігравши команду «ТЕМП ШЕПЕТІВКА» з рахунком 6:2.

Команди переможці та презери турніру були нагороджені грамотами, медалями та футбольними м’ячами управління сім’ї молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Кращим бомбардиром турніру став гравець команди «ХАТИНКА» Петренко Артем, забивши 7 м’ячів. Кращим голкіпером було визнано КОСТАНЕЦЬКИЙ НАЗАР з команди «ХАТИНКА». Обидва гравці були відзначені пам’ятними статуетками Шепетівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».