На Міжнародному турнірі з боксу серед юніорів Алтунян Максим виборов ІІ місце

Автор 14 травня 2021, 16:08

З 7 по 12 травня в м. Харкові відбувся Міжнарожний турнір з боксу серед юніорів на призи Боксерського клубу С. Данильченка. Змагання проходять уже шостий рік та другий раз вони є міжнародними. Цього року на турнір з’їхались боксери з України, Вірменії та Узбекистану.

Загалом змагання серед юніорів на призи боксерського клубу Сергія Данильченка зібрали понад сто спортсменів. Уперше цей турнір пройшов у форматі командних змагань.

Як зазначив бронзовий призер Олімпіади - 2000 та чемпіон Європи Сергій Данильченко, такий формат був обраний, перш за все, для бойової практики спортсменів. Адже в звичайному турнірі, якщо програв - то вилетів, а в командному - продовжуєш змагатися. Таким чином турнір став якісним підґрунтям для підготовки збірної України до чемпіонату Європи, який у липні цього року відбудеться в Грузії.

Вихованець Шепетівської ДЮСШ та тренера-викладача Алтуняна М.О. - Алтунян Максим, показавши високу майстерніть, виборов на змаганнях ІІ місце у ваговій категорії - 50кг.

Тож, щиро вітаємо спортсмена та тренера та бажаємо подальших перемог!