П'ятниця, 18 жовтня 2013 19:10

Басейн планують запустити не раніше 2015 року

Шепетівський басейн планують запустити не раніше 2015 року. Про це повідомив міський голова Сергій Антонюк, під час засідання кругового столу, який відбувся 16 жовтня на тему «Реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до позашкільної освіти в Хмельницькій області».
Спільними зусиллями влади та інвесторів на державно-партнерських засадах до 2015 року планується завершити реконструкцію басейну, який не працював понад 20 років. Це дасть можливість залучити шепетівську молодь до занять плаванням та матиме вагомий вплив на покращення фізичного здоров’я жителів міста.

Ця заява стала закономірною в світлі затягування запуску такого важливого закладу нашого міста. Вже зараз очевидно, що лідер місцевого осереднку "Партії регіонів" вирішив використати запуск басейну в цілях своєї передвиборчої агітації на виборах міського голови в 2015 році, тому шепетівчанам ще прийдеться почекати 2 роки.
Останнє редагування П'ятниця, 18 жовтня 2013 19:31
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ось так стають мерами міст маніпулюючи громадською свідомістю і своєю нахабністю!

pruduk
This comment was minimized by the moderator on the site

Поки що єдина реформа, яку впровадили після майдану. Будемо сподіватися, що не остання.

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

У ЄС і Північній Америці не поспішають закінчувати магістратуру, так як бакалавріат дає повну вищу освіту, а в магістратуру йдуть ті, хто хоче присвятити себе науці чи викладацькій роботі у ВУЗах. По новому Закону у нас також не буде аспірантури,...

У ЄС і Північній Америці не поспішають закінчувати магістратуру, так як бакалавріат дає повну вищу освіту, а в магістратуру йдуть ті, хто хоче присвятити себе науці чи викладацькій роботі у ВУЗах. По новому Закону у нас також не буде аспірантури, а магістр - це перша ступінь наукового працівника.

Детальніше
pruduk
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением