Нашим ветеранам футболу доки вдається утримувати друге місце

Автор 06 липня 2020, 16:59

Вчора відбувся третій тур Чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів (40+). Шепетівський "Темп" приймав Теофіпольску "Іскру".

Судив матч арбітр В.Нечай, асистентами арбітра виступали М.Горох та Є.Рибак. На 38 хвилині наша команда повела в рахунку завдяки голу Козійчука, але вже на 63 хвилині Іскра зрівняла рахунок завдяки голу Поворозника.

Так з рахунком 1:1 матч і завершився. Це дозволяє нашій команді поки що утримувати друге місце у турнірній таблиці.

Склади команд

Темп: Голубчик, Рудюк, Басюк, Максимчук, Фещенко, Зубарєв, Козійчук, Довгалюк, Гордилюк, Орленко, Свірщук. Заміни: Катревич, Парфенюк, Мельничук, Романов.

Іскра: Квасюк, Муляр, Кривий, Бурлак, Онофрійчук, Параїл, Поворозник, Дролюк, Ніколюк, Бондар. Заміни: Ганжук, Сокотович, Михальчук.