Вівторок, 29 січня 2013 00:00

Важкоатлетичний турнір

Автор Кушнір Л.І.

Вже стало традицією проводити міжрегіональний турнір з важкої атлетики в м. Шепетівка, присвячений до Дня визволення міста від німецько-фашиських загарбників. Цього року він відбувся 26 січня в приміщенні важкоатлетичного залу ст. «Корчагінець».

Вшанувати пам’ять воїнів Великої Вітчизняної війни та взяти участь у змаганнях приїхали команди з Новоград-Волинська, Теофіполя, Летичіва, Понінки і, звичайно, ж команда з м. Шепетівки. Гостей радо зустрів тренер-викладач з важкої атлетики Медведь В.І.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Стасюк Наталя Василівна та методист міського управління освіти Онісімчук Володимир Іванович, які привітали гостей та учасників змагань.

Після урочистої частини розпочалась справжня боротьба між спортсменами за титул найсильнішого за ваговими категоріями:

Юнаки: 31кг., 34кг., 37кг., 41кг., 45кг., 50кг., 56кг., 62кг., 69кг., 77кг.

Дівчата: 30кг., 32кг., 34кг., 36кг., 40кг., 44кг., 48кг., 53кг.

Загальна кількість учасників була понад 70 спортсменів.

У нелегкій боротьбі команда Шепетівки зайняла І загальнокомандне місце.

ІІ місце - команда Понінки, ІІІ місце - м. Теофіполя.

Призерами та переможцями в особистому заліку стали:

Вагова категорія 31 кг. – юнаки 2000 р.н. та молодші.

І місце - Сікорський Максим ( Шепетівка);

ІІ місце – Іваніна Андрій ( Шепетівка);

ІІІ місце – Шарапов Максим ( Шепетівка);

Вагова категорія 34 кг – юнаки 2000 р.н. та молодші.

І місце – Ліцоєв Роман (Шепетівка);

ІІ місце – Карич Ігор (Шепетівка);

ІІІ місце – Шемякін Ігор (Шепетівка);

Вагова категорія 37 кг – юнаки 2000 р.н. та молодші.

І місце – Юр’єв Денис – (м. Новоград-Волинський)

ІІ місце – Ругініс Богдан (м. Шепетівка);

ІІІ місце – Матвіцький Максим (смт Понінка);

Вагова категорія 41 кг – юнаки 2000 р.н. та молодші.

І місце – Богдан Назар (Теофіполя);

ІІ місце – Малогловець Олександр (м. Шепетівка);

ІІІ місце – Мусієв Олег (м. Новоград-Волинськ);

Вагова категорія 45 кг – юнаки 2000 р.н. та молодші.

І місце – Грицишину Андрій (Шепетівка);

ІІ місце – Сус Дмитро (смт Понінка).

Юнаки 1999 р.н. та старші

І місце – Ляльчук Ігор ( Шепетівка);

ІІ місце – Маршук Богдан ( Шепетівка);

Вагова категорія 50 кг – юнаки 2000 р.н. та молодші.

І місце – Ніколаєнко Олег (Новоград-Волинськ);

ІІ місце – Васильєв Максим (Шепетівка);

Вагова категорія 56 кг – юнаки 2000 р.н. та молодші.

І місце – Плокотюк Олександр (м. Новоград-Волинський);

ІІ місце Драчук Сергій ( Шепетівка);

ІІІ місце – Шкура Іван (Новоград-Волинськ);

Вагова категорія 62 кг – юнаки 2000 р.н. та молодші.

І місце – Вєсєлков Олександр (м. Шепетівка);

Вагова категорія 30 кг – дівчата 2000 р.н. та молодші.

І місце – Богдан Ніна (Теофіполь);

Вагова категорія 38 кг – дівчата 2000 р.н. та молодші.

І місце – Магдійчук Вероніка;

Вагова категорія 50 кг – дівчата 2000 р.н. та молодші.

І місце – Душак Наталія (Теофіполь);

Вагова категорія 50 кг – юнаки 1999 р.н. та старші

І місце – Лєсков Ілля (Лютичів);

ІІ місце – Ладанов Вадим (Понінка);

ІІІ місце – Березецький Сергій ( Шепетівка)

Вагова категорія 56 кг – юнаки 1999 р.н. та старші

І місце – Ястремський Богдан (м. Шепетівка);

ІІ місце – Козик Ілля (Новоград-Волинський);

ІІІ місце – Майданчук Олександр (Шепетівка);

Вагова категорія 62 кг – юнаки 1999 р.н. та старші

І місце – Карлюк Євген (Понінка);

ІІ місце – Казмірук Владислав (Шепетівка);

ІІІ місце – Марушкевич Олександр (Шепетівка);

Вагова категорія 69 кг – юнаки 1999 р.н. та старші

І місце – Степич Максим (Шепетівка);

ІІ місце – Городь Ростислав (Шепетівка);

Вагова категорія 77 кг – юнаки 1999 р.н. та старші

І місце – Полюшукевич Віталі (Понінка);

ІІ місце – Шуляк Василь (Шепетівка);

Вагова категорія +77 кг – юнаки 1999 р.н. та старші

І місце – Государовський Сергій (Понінка);

ІІ місце – Гродський Сергій (Понінка);

ІІІ місце – Гайдамака Максим (лютичів).

Вагова категорія 48 кг – дівчата1999 р.н. та старші

І місце – Ліцоєва Анастасія (Шепетівка);

Вагова категорія 53 кг – дівчата 1999 р.н. та старші

І місце – Духно Ярослава (Шепетівка);

ІІ місце – Дубинська Олена (Новоград-Волинськ);

Вагова категорія 58 кг – юнаки 1999 р.н. та старші

І місце – Ткачук Оксана (Шепетівка).

По закінченню переможці та призери змагань були нагородженні почесними грамотами.

Останнє редагування П'ятниця, 15 лютого 2013 02:23

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Деревья и цветы из бисера. Звоните по тел. 097-709-79-36 Ирина

This comment was minimized by the moderator on the site

Холодно бідним... Я ще памятаю як виступав у клюбі :-), котрий колишня конюшня, а нині "Еліт", чи як там його.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением