Шепетівка приймала дев'ятий Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків

21 грудня 2019 року у місті Шепетівка (Хмельницька область) відбувся традиційний дев'ятий Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків, присвячений Святому Миколаю Чудотворцю.

У змаганнях взяли участь 125 юних спортсменів з 20 спортивних клубів України: СК «Союз Ветеранів Самбо» м. Харків, СК «Грека ММА» м. Київ, СК «Гермес» м. Київ, СК «Прайд» м. Вишневе (Київська обл.), СК «Воїн» м. Луцьк, СК «Прайд» м. Луцьк, СК «Скіф» м. Рівне, СК «Комбат Самбо» м. Рівне, СК «Берсерк» м. Сарни, «ДЮСШ» м. Корець, СК «Піт-Файтер» м. Знам'янка, СК «Гепард» м Тульчин, СК «Комбат» м. Хмельницький, ДЮСШ «Буревісник» м. Хмельницький, СК «Сокіл» м. Хмельницький, СК «Пересвіт» м. Шепетівка, СК «Юний Локомотівец» м. Шепетівка, «ДЮСШ» м. Шепетівка, ДЮСШ «Динамо»
м. Шепетівка, ШРО ВФСТ «Колос» м. Шепетівка.

Організатором змагань виступила Хмельницька обласна федерація бойового самбо (президент – Олександр Іванович  Марчук) за підтримки Управління молоді та спорту Хмельницької ОДА, Федерації бойового самбо України.

Змагання проводилися під патронатом голови ради директорів Корпорації «Сварог Вест Груп», почесного президента Хмельницької обласної федерації бойового самбо - Миколи Миколайовича Агаркова. Генеральним спонсором змагань виступила Корпорація «Сварог Вест Груп».

Турнір став традиційним і проводився вже в дев'ятий раз.

На відкритті змагань були присутні і привітали урочистим словом учасників і гостей змагань: Директор Департаменту корпоративних комунікацій і зв'язків з громадськістю Корпорації «Сварог Вест Груп» - Олена Володимирівна Шершньова, заступник міського голови - Наталія Василівна Стасюк, начальник відділу фізичної культури та спорту Шепетівської міської ради - Олександр Дмитрович Шуляк, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії - Протоієрей Анатолій, директор ДЮСШ м. Шепетівки - Євген Генадійович Рибак, віце-президент федерації бойового самбо України, президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань - Олександр Іванович Марчук, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії - Олег Володимирович Рудіч, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії - Станіслав Володимирович Кушик, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя національної категорії - Олександр Олександрович Марчук, віце-президент Харківської обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії - Генадій Віталійович Помиляйко, срібний призер Чемпіонату Світу з бойового самбо, суддя національної категорії - Євген Олександрович Яворський.

Марчук Олександр Іванович передав усім учасникам і гостям змагань вітальне слово від президента федерації бойового самбо України - Велієва Ельхана Назимовича і почесного президента Хмельницької обласної федерації бойового самбо - Миколи Миколайовича Агаркова.

Від генерального спонсора турніру - Корпорації «Сварог Вест Груп» усі учасники змагань отримали солодкі подарунки. Призери та чемпіони турніру були нагороджені медалями, дипломами та цінними призами. Чемпіони в кожній ваговій категорії нагороджені кубками.

Керівництво Хмельницької обласної федерації бойового самбо, в особі Марчука Олександра Івановича та  Рудіча  Олега Володимировича висловлює подяку Корпорації «Сварог Вест Груп» в особі голови ради директорів - Агаркова Миколи Миколайовича за допомогу в проведенні Всеукраїнського турніру з бойового самбо серед юнаків, присвяченому Святому Миколаю Чудотворцю.

Протоієрей Анатолій, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, відслужив молебень і благословив усіх учасників і гостей змагань.

Результати змагань:

Старші юнаки 2003-2004 р.н .:

Вагова категорія 48 кг:
1-е місце - Маркевич Тарас (СК «Берсерк», м.Сарни)
2-е місце - Долгов Давид ( «СВС», м.Харків)
3-е місце - Ліщук Олександр (СК «Воїн», м.Луцьк)

 Вагова категорія 52 кг:
1-е місце - карито Володимир (СК «Комбат», м.Хмельницький)
2-е місце - Сидорук Назар ( «ДЮСШ», м.Корець)
3-е місце - Панчук Віталій (СК «Комбат», м.Хмельницький)

Вагова категорія 57 кг:
1-е місце - Віденчук Віктор (СК «Берсерк», м.Сарни)
2-е місце - Джафаров Намет (СК «Скіф», м.Рівне)
3-е місце -Евтушок Руслан ( «ДЮСШ», м.Корець)

Вагова категорія 62 кг:
1-е місце - Царуш Микола (СК «Піт-Файтер», м Знам'янка)
2-е місце - Коверняга Богдан ( «ДЮСШ Динамо», м.Шепетівка)
3-е місце - Соболевський Іван (СК «Скіф», м.Рівне)

Вагова категорія 68 кг:
1-е місце - Ковальчук Олександр (СК «Юний Локомотівец», м.Шепетівка)
2-е місце - Верхогляд Дмитро (СК «Юний Локомотівец», м.Шепетівка)
3-е місце - Яременко михайло (СК «Прайд», м вишневий Київська обл.)

Вагова категорія 74 кг:
1-е місце - Кузнєцов Герман ( «СВС», м.Харків)
2-е місце - Вітегоров Данило ( «СВС», м.Харків)
3-е місце - Гречишкін Данило (СК «Прайд», м вишневий Київська обл.)

Вагова категорія 82 кг:
1-е місце - Федчук Кирил (СК «Юний Локомотівец», м.Шепетівка)
2-е місце - Чапалюк Руслан (СК «Юний Локомотівец», м.Шепетівка)
3-е місце - Фарманов Сулейман ( «СВС», м.Харків)

Вагова категорія 90 кг:
1-е місце - Марчук Антон (СК «Комбат», м.Хмельницький)
2-е місце - Кравчук Максим (СК «Пересвіт», м.Шепетівка)
3-е місце - Столярчук Іван (СК «Сокіл», м.Хмельницький)

Вагова категорія +90 кг:
1-е місце - Ярмошук Назар (СК «Пересвіт», м.Шепетівка)
2-е місце - Красоткин Андрій (СК «Пересвіт», м.Шепетівка)
3-е місце - Стандратюк Олександр (СК «Юний Локомотівец», м.Шепетівка)

Юнаки 2005-2006 р.н .:

Вагова категорія 36 кг:
1-е місце - Кривенко Ілля (СК «Комбат», м.Хмельницький)
2-е місце - Троян Назар (ВФСТ «Колос», м.Шепетівка)
3-е місце - Соболь Віталій (СК «Комбат», м.Хмельницький)

Вагова категорія 39 кг:
1-е місце - Гудзь Георгій (СК «Гермес», м.Київ)
2-е місце - Бойчук Володимир (СК «Гепард», м Тульчин)
3-е місце - Шимко Дмитро (СК «Гепард», м Тульчин)

Вагова категорія 42 кг:
1-е місце - Очеретний Ростислав (СК «Гепард», м Тульчин)
2-е місце - Гончар Костянтин (СК «Сокіл», м.Хмельницький)
3-е місце - Булковскій Денис (ДЮСШ «Динамо», м.Шепетівка)

Вагова категорія 45 кг:
1-е місце - Дячок Віталій (СК «Берсерк», м.Сарни)
2-е місце - Артімук Тимур (СК «Прайд», м.Луцьк)
3-е місце - Котик Олександр (СК «Воїн», м.Луцьк)

Вагова категорія 48 кг:
1-е місце - Кривошапка Максим ( «СВС», м.Харків)
2-е місце - Трупчанін Іван ( «СВС», м.Харків)
3-е місце - Ярошенко Андрій (ВФСТ «Колос», м.Шепетівка)

Вагова категорія 52 кг:
1-е місце - Іовенко Владислав (СК «Прайд», м.Луцьк)
2-е місце - Козак Марко (СК «Грека ММА», м.Київ)
3-е місце - Паніев Леваном (СК «Піт-Файтер», м Знам'янка)

Вагова категорія 57 кг:
1-е місце - Матвєєв Максим (СК «Піт-Файтер», м Знам'янка)
2-е місце - Гура Микита (СК «Грека ММА», м.Київ)
3-е місце - Митрофанюк Олександр (СК «Воїн», м.Луцьк)

Вагова категорія 62 кг:
1-е місце - Новосад Ярослав (СК «Воїн», м.Луцьк)
2-е місце - Арутюнян Грант ( «СВС», м.Харків)
3-е місце - Винниченко Сергій (СК «Прайд», м вишневий Київська обл.)

Вагова категорія 68 кг:
1-е місце - Екімцов Костянтин (СК «Гепард», м Тульчин)
2-е місце - Колесник Олександр (СК «Пересвіт», м.Шепетівка)
3-е місце - Васильняк Антон (СК «Грека ММА», м.Київ)

Вагова категорія 74 кг:
1-е місце - Арутюнян Арман ( «СВС», м.Харків)
2-е місце - Ринда Ілля (СК «Сокіл», м.Хмельницький)
3-е місце - Савчук Сергій (СК «Комбат», м.Хмельницький)

Вагова категорія 82 кг:
1-е місце - Тарасенко Олександр (ВФСТ «Колос», м.Шепетівка)
2-е місце - Корецький Олександр (СК «Пересвіт», м.Шепетівка)
3-е місце - Швець Олег (СК «Комбат», м.Хмельницький) 

Молодші юнаки 2007-2009 р.н .:

Вагова категорія 33 кг:
1-е місце - Рудич Ілля (СК «Пересвіт», м.Шепетівка)
2-е місце - Савченко Андрій (СК «Комбат», м.Хмельницький)
3-е місце - Дмитрієв Кирил (СК «Пересвіт», м.Шепетівка)

Вагова категорія 36 кг:
1-е місце - Караєв Дамір ( «СВС», м.Харків)
2-е місце - Аббасов Алі ( «СВС», м.Харків)
3-е місце - Тютюник Денис ( «СВС», м.Харків)

Вагова категорія 39 кг:
1-е місце - Шамрай Олександр (СК «Пересвіт», м.Шепетівка)
2-е місце - Козак Данило (СК «Грека ММА», м.Київ)
3-е місце - Ліщук Микола (ВФСТ «Колос», м.Шепетівка)

Командний залік:

1-е місце - Хмельницька область
2-е місце - Харківська область
3-е місце - Рівненська область
4-е місце - Волинська область
5-е місце - місто Київ
6-е місце - Вінницька область
7-е місце - Кіровоградська область
8-е місце - Київська область

Фотозвіт із змагань

Останнє редагування Вівторок, 24 грудня 2019 16:43

Відео

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением