Понеділок, 19 серпня 2019 21:05

Відбувся турнір з міні-футболу серед дворових та вуличних команд

18 серпня 2019 року, на спортивному майданчику  цукрового заводу, в рамках заходів «Мій улюблений майданчик», відбувся турнір з міні-футболу серед дворових та вуличних команд.

Змагання організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Участь взяли 3 команди: «Цукровик», «Темп-ЗСУ», «Цукровик ветеран». Гра була дуже напруженою та цікавою протягом усього турніру. Команди цукровиків намагалися здобути перемогу на своєму полі, але сильніша та більш зібрана була команда «Темп-ЗСУ», яка показала свою майстерність та вміння командної гри на полі. Гра проходила по коловій системі.

Результати матчів:

«Темп-ЗСУ» 3:2 «Цукровик»

«Цукровик» 3:3 «Цукровик ветеран»

«Темп-ЗСУ» 1:1 «Цукровик ветеран»

У підсумку, в цікавій та непоступливій боротьбі, перемогу святкувала вулична команда «Темп-ЗСУ», яка не програла жодної гри. До команди «Темп-ЗСУ» увійшли вуличні гравці, які проходять військову службу в Збройних силах України у військовій частині А/3730. Склад команди: Якимчук В.О, Луцюк В.О, Мельник В.М, Дмитренко В.М, Рибочук В.М, Корецький О.С, Ребекевша О.М.  

Друге місце посіла дворова команда «Цукровик ветеран». Третє місце зайняла команда «Цукровик». Хотілося б відзначити команду «Цукровик», учасники якої здобули третє місце, але показала гарний потенціал для подальшого розвитку.

Був відмічений кращий бомбардир турніру — Березовський В.В з команди «Цукровик ветеран», який забив три м’яча у ворота суперників, за що був нагороджений грамотою.

Команди-призери нагороджені грамотами Шепетівського МЦФЗН «Спорт для всіх».

Директор ШМЦФЗН» Спорт для всіх» С.В.Ліщінський

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection