Відбувся чемпіонат міста Шепетівки з футзалу серед юнаків

Автор 03 квітня 2019, 16:18

З 19 по 22 березня відбувся чемпіонат міста Шепетівки з футзалу серед юнаків  6-7 класів. У чемпіонаті взяло участь 11 команд: ЗОШ№1, СЗОШ№2, ЗОШ№3, ЗОШ №4, НВК ЗОШ-гімназія, ЗОШ№6-1, ЗОШ№6-2, НВК№1-1, НВК№1-2,  НВК№3-1, НВК№3-2.

Команди були поділені на дві групи, з кожної групи до півфіналу проходили команди, які посіли 1 та 2 місце у своїх групах відповідно, тому кожна гра набувала великої ваги. Загалом всі ігри пройшли у напруженій боротьбі, кеди затирали до дірок, а чемпіонат – у дружній атмосфері, з гучною підтримкою команд своїми вболівальниками.

До півфіналів пройшли команди: ЗОШ№1, НВК№1-1, ЗОШ№6-2 та НВК№3-2.

Отже, у грі за третє місце зустрічалися команди ЗОШ№1 та НВК1-1. Матч закінчився  з рахунком 2:0 на користь ЗОШ№1.

У грі за перше місце команда НВК№3-2  впевнено перемогла команду ЗОШ№6-2 з рахунок 6:0.

Отже, переможцем змагань стала команда НВК№3-2. Друге місце посіла команда ЗОШ№6-2. Третє місце виборола команда ЗОШ№1.

Бомбардиром чемпіонату став гравець команди НВК№3-2 Українець Максим, який у підсумку забив 12 м’ячів, кращими гравцями чемпіонату відповідно до рішення представників команд стали Гуменюк Олександр, гравець команди НВК№3-2 та Понятовський Сергій, гравець команди ЗОШ№1.

Команди-призери та гравці команд-призерів чемпіонату нагороджені медалями, кубками та футбольними м’ячами управління у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівської федерації футболу.

Змагання організовано та проведено управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради  за підтримки Шепетівської федерації футболу.

За матеріалами Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради

Останнє редагування 09 квітня 2019, 18:33