Четвер, 27 грудня 2018 00:01

Увосьме в Шепетівці відбувся Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків

Автор

22 грудня 2018 року в місті Шепетівка, у спортзалі "Локомотив" відбувся традиційний восьмий Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків, присвячений Святому Миколаю Чудотворцю.

У змаганнях взяли участь 120 юних спортсменів з 16 спортивних клубів: СК «Союз Ветеранів Самбо» м. Харків, СБК «Воїн» Київська обл., СК «Гермес» м. Київ, СК «Воїн» м.Луцьк, СК «Скіф» м Рівне, СК «Комбат» м Хмельницький, СК «Файт-Арт» м. Хмельницький, ДЮСШ «Буревісник» м. Хмельницький, СК «Сокіл» м. Хмельницький, СК «СІЧ» Новоселиця, СК «Пересвіт» м. Шепетівка, СК «Юний Локомотивець» м.Шепетівка, ДЮСШ м. Шепетівка, ДЮСШ «Динамо» м.Шепетівка.

Організатором змагань виступила Хмельницька обласна федерація бойового самбо (Президент - Олександр Марчук). Турнір став традиційним і проводився вже восьмий раз.

На відкритті змагань були присутні і привітали урочистим словом учасників і гостей змагань: Депутат Верховної Ради України - Роман Миколайович Мацола, Голова ради директорів Корпорації «Сварог Вест Груп», почесний президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо - Микола Миколайович Агарков, заступник міського голови - Наталія Василівна Стасюк, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії - Протоієрей Анатолій, директор ТОВ «Захід-Шляхбудтранс» - Віктор Миколайович Бащук, директор ДЮСШ м Шепетівки - Євген Геннадійович Рибак, віце-президент федерації бойового самбо України, президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань - Олександр Іванович Марчук, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії - Олег Володимирович Рудіч, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії - Станіслав Володимирович Кушик, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо - Олександр Олександрович Марчук, віце-президент Харківської обласної федерації бойового самбо - Геннадій Віталійович Помиляйко, срібний призер Чемпіонату Світу з бойового самбо, суддя національної категорії - Євген Олександрович Яворський, чемпіон Світу з бойового самбо 2018 року серед юніорів, суддя змагань - Артур Озманов .

Президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо Олександр Іванович Марчук вручив почесні грамоти за багаторічну співпрацю, підтримку спортсменів і розвиток бойового самбо в Хмельницькій області та Україні: Корпорації «Сварог Вест Груп» в особі голови ради директорів - Миколи Миколайовича Агаркова, заступнику міського голови - Наталії Василівні Стасюк, директору ТОВ «Захід-Шляхбудтранс» - Віктору Миколайовичу Бащуку, інформаційним партнерам за популяризацію бойового самбо в Україні - Хмельницьким телеканалам Ексклюзив та ХОДТРК «Поділля-Центр».

Заступник міського голови Наталія Василівна Стасюк нагородила почесними грамотами за розвиток фізичної культури і спорту, організацію і проведення Всеукраїнського турніру з бойового самбо - Олександра Івановича Марчука та Олега Володимировича Рудіча.

Марчук Олександр передав усім учасникам та гостям змагань вітальне слово від Президента федерації бойового самбо України - Велієва Ельхана Назимовича.

Від генерального спонсора турніру - Корпорації «Сварог Вест Груп» всі учасники змагань отримали солодкі подарунки. Призери та чемпіони турніру були нагороджені медалями, дипломами та цінними призами. Чемпіони в кожній ваговій категорії нагороджені кубками. Нагадаємо, для будь-якого організму протеїн - основний будівельний матеріал. Саме з його участю формуються і відновлюються всі види тканин, відбувається обмін речовин в організмі, він необхідний для нормальної роботи гормональної та імунної системи. Тому купити протеїн у Києві, нині не складає проблем, адже про його користь знають всі спортсмени.

Керівництво Хмельницької обласної федерації бойового самбо, в особі Марчука Олександра Івановича та Рудіча Олега Володимировича висловлює подяку Корпорації «Сварог Вест Груп» в особі голови ради директорів - Агаркова Миколи Миколайовича за допомогу в проведенні Всеукраїнського турніру з бойового самбо серед юнаків, присвяченому Святому Миколаю Чудотворцю.

Протоієрей Анатолій, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, відслужив молебень і благословив усіх учасників і гостей змагань.

Результати змагань:

Старші юнаки 2002-2003 р.н .:
Вагова категорія 48 кг
1-е місце - Середюк Ілля (СК «Гермес» м.Київ)
2-е місце - Долгов Давид (СК «СВС» м.Харків)
3-е місце - Хрипонюк Андрій (СК «Комбат» м.Хмельницький)

Вагова категорія 52 кг
1-е місце - Чоботар Артур (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
2-е місце - Гриб Богдан (СБК «Воїн» Київська обл.)
3-е місце - Пінковського Дмитро (СК «Комбат» м.Хмельницький)

Вагова категорія 57 кг
1-е місце - Джафаров Намет (СК «Скіф» м.Рівне)
2-е місце - Вергун Максим (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
3-е місце - Рудь Владислав (СБК «Воїн» Київська обл.)

Вагова категорія 62 кг
1-е місце - Неділько Олексій (СБК «Воїн» Київська обл.)
2-е місце - Куций Едуард (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
3-е місце - Ревун Вадим (СК «Юний Локомотівец» м.Шепетівка)

Вагова категорія 68 кг
1-е місце - Маноха Олександр (СК «Сокіл» м.Хмельницький)
2-е місце - Семенюк Богдан (ДЮСШ м.Шепетівка)
3-е місце - Верхогляд Дмитро (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

Вагова категорія 74 кг
1-е місце - Шамрай Андрій (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
2-е місце - Монах Богдан (ДЮСШ м.Шепетівка)
3-е місце - Сухомлин Ілля (СК «Скіф» м.Рівне)

Вагова категорія 82 кг
1-е місце - Гнатів Данило (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Коваль Владислав (ДЮСШ «Динамо» м.Шепетівка)
3-е місце - Ярмошук Назар (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

Юнаки 2004-2005 р.н .:
Вагова категорія 36 кг
1-е місце - Захаревич Володимир (СБК «Воїн» Київська обл.)
2-е місце - Столярчук Артем (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
3-е місце - Рибачук Максим (СК «Комбат» м.Хмельницький)

Вагова категорія 39 кг
1-е місце - Лісовський Денис (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
2-е місце - Кухарчук Павло (ДЮСШ «Динамо» м.Шепетівка)
3-е місце - Тхорик Богдан (СК «Комбат» м.Хмельницький)

Вагова категорія 42 кг
1-е місце - Слободзян Максим (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
2-е місце - Білокур Максим (СК «Комбат» м.Хмельницький)
3-е місце - Захарчук Віталій (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

Вагова категорія 45 кг
1-е місце - карито Володимир (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Лобас Владислав (СК «СВС» м.Харків)
3-е місце - Стадник Дмитро (СК «СВС» м.Харків)

Вагова категорія 52 кг
1-е місце - Юскевич Назар (СК «Воїн» м.Луцьк)
2-е місце - Львівський Денис (СК «Воїн» м.Луцьк)
3-е місце - Питльовий Данило (СК «Комбат» м.Хмельницький)

Вагова категорія 57 кг
1-е місце - Пасич Юрій (СК «Воїн» м.Луцьк)
2-е місце - Робітницкій Олександр (СК «Воїн» м.Луцьк)
3-е місце - Альохін Владислав (СК «Комбат» м.Хмельницький)

Вагова категорія 62 кг
1-е місце - Михальчук Денис (СК «Воїн» м.Луцьк)
2-е місце - Кузнєцов Герман (СК «СВС» м.Харків)
3-е місце - Колесник Олександр (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

Вагова категорія 68 кг
1-е місце - Ринда Ілля (СК «Сокіл» м.Хмельницький)
2-е місце - Ганус Артем (СК «СВС» м.Харків)
3-е місце - Мельничук Дмитро (СК «Комбат» м.Хмельницький)

Вагова категорія 74 кг
1-е місце - Перемчук Іван (СК «Воїн» м.Луцьк)
2-е місце - Карецький Олександр (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
3-е місце - Лисий Ігор (СК «Комбат» м.Хмельницький)

Вагова категорія +74 кг
1-е місце - Марчук Антон (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Ребрина Кирил (СК «Комбат» м.Хмельницький)
3-е місце - Пенковскій Данило (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)

Молодші юнаки 2006-2008 р.н .:
Вагова категорія 30 кг
1-е місце - Кривенко Ілля (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Степанюк Михайло (СК «Файт-Арт» м.Хмельницький)
3-е місце - Швець Артем (СК «Файт-Арт» м.Хмельницький)

Вагова категорія 33 кг
1-е місце - Аббасов Алі (СК «СВС» м.Харків)
2-е місце - Грицюк Микола (СК «Пересвіт» м.Шепетівка)
3-е місце - Рудич Ілля (ДЮСШ м.Шепетівка)

Вагова категорія 36 кг
1-е місце - Захаревич Богдан (СБК «Воїн» Київська обл.)
2-е місце - Ванін Єгор (СБК «Воїн» Київська обл.)
3-е місце - Хрупайло Ярослав (СК «Файт-Арт» м.Хмельницький)

Вагова категорія 39 кг
1-е місце - Івахненко Олександр (СБК «Воїн» Київська обл.)
2-е місце - Гончар Костянтин (СК «СІЧ» Новоселиця)
3-е місце - Закалата Володимир (СК «Юний Локомотівец» м.Шепетівка)

Командний залік:
1-е місце - Хмельницька область
2-е місце - Київська область
3-е місце - Волинська область

Подивитись фотозвіт із турніру

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Відео

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением