Четвер, 07 червня 2018 18:19

Команди юнаків змагалися у турнірі з міні-футболу

З початком літніх канікул у нашому місті проходить вже традиційний турнір з міні-футболу серед юнацьких команд. Змагання  проводяться у рамках заходів "Олімпійське літо" та мають довгу історію, а діти із задоволенням приймають у них участь.

Цього року турнір проводився у двох вікових групах: серед команд юнаків, які закінчили у 2018 році 5-6 класи та серед команд юнаків, які відповідно закінчили 7-8 класи. До участі у турнірі допускалися команди загальноосвітніх шкіл та просто дворові команди. Боротьба в обох турнірах була запеклою та емоційною, а переможців визначили лише додаткові показники.

У молодшій віковій групі за перемогу боролися команди: ЗОШ№6, ЗОШ№1, Real та школа-інтернат. Перед грою між собою команди «ЗОШ№1» та «ЗОШ№6» йшли без поразок. Надпринциповий матч, який мав би визначити переможця, закінчився бойовою нічиєю: хоча команди і мали стовідсоткові моменти для взяття воріт суперника, але реалізувати їх не змогли. При рівності усіх показників, більше жовтих карток (одну) заробила команда «ЗОШ№1», тому переможцем було визнано команду «ЗОШ№6». Друге місце посіла команда «ЗОШ№1». Третьою стала команда «Real».

У старшій віковій групі змагалися п’ять команд: Колос, ShepSity, Подоляночка, ЗОШ№1 та школа-інтернат. Боротьба, як і в молодшій віковій групі, точилася до фінального свистка судді у останній грі. Переможцем, за рахунок додаткового показника кращої різниці забитих-пропущених голів, а саме у один м’яч, стала команда «Колос». Друге місце посіла команда «ShepSity». Третьою стала команда «Подоляночка».

Також у турнірі визначалися кращі бомбардири та воротарі. У молодшій віковій групі кращим бомбардиром визнано гравця ЗОШ№6 Веселкова Давіда, кращим воротарем – гравця ЗОШ№1 Добровольського Дмитра.

У старшій групі кращим бомбардиром став гравець ShepSity Назар Панков. Кращим воротарем визнано гравця ЗОШ№1 Савінського Богдана. Який, не пропустивши жодного м’яча у трьох іграх, майже допоміг своїй команді пробитися у призову трійку та нажаль гравці атаки не змогли підтримати свого воротаря.  

Команди-призери нагороджені грамотами та футбольними м’ячами від управління у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Також, відповідно до своїх місць, усі учасники, кращі воротарі та бомбардири отримали солодкі подарунки від любителя футболу Ліщука Сергія. За що йому велика подяка.

Змагання організовано та проведено спільно управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода