Розділ Спорт

На Шепетівщині стартували літні сільські ігри

Цими вихідними у Грицеві та Судилкові розпочалися змагання першого етапу літніх сільських ігор Шепетівського району та ОТГ серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос». У перший день змагань, 21 квітня, у Грицівській школі сильнішого визначали волейбольні команди дівчат та хлопців.

В напруженій боротьбі перемогу вибороли юні волейболісти з Кустівців Полонського району, другими стали учениці Травлинської школи Судилківської ОТГ, треті – учні з Грицева. У юнаків перемогу здобули волейболісти з Чотирбоків Ленковецької ОТГ, другі - грицівчани, а треті - волейболісти з села Коськів Ленковецької ОТГ.

Кращих гравців турніру Валерію Коник та Назара Ковальчука, футболками національної збірної України з футболу, особисто нагородив народний депутат України Роман Мацола.

У другий день в Судилківській школі, відбулися змаганнями з гандболу та кульової стрільби. В змаганнях з гандболу серед дівчат та командних змаганнях з кульової стрільби перемогу здобули команди Судилківської школи, другими стали учні Городищенської школи, а третіми - збірна команда Судилківської ОТГ.

В особистій першості з кульової стрільби серед дівчат перемогла Віра Дорожна, друга Катерина Більчинська, третє місце посіла Аліна Колесник.

В хлопців перемогу здобув Богдан Бондарчук, друге місце виборов Дмитро Павловський, а третім став Андрій Сидоришин. Вітаємо наших переможців!

ГО "Інститут солідарності громад Романа Мацоли"

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением