Шепетівкою пройде Всеукраїнський велопробіг

22 червня нашим містом мають проїхати учасники Всеукраїнського велопробігу «Вишиваний шлях», який стартує з 11 червня в місті Ужгороді та 13 червня у Харкові.
Відкриття першого Всеукраїнського соціального туристичного маршруту відбудеться за єврозразком.  Головною метою, якого є символічне об’єднання Західних та Східних регіонів України. 

Участь у велопробігу «Вишиваним Шляхом» є безкоштовною за умови попередньої реєстрації на сайті www.ornamentway.com

Учасникам не обов’язково проїжджати увесь шлях, кожен охочий на будь-якому етапі маршруту може приєднатися так і припинити участь. 

Протягом 18 днів учасники заходу їхатимуть маршрутом, відкриватимуть для себе Україну та насолоджуватимуться мальовничими краєвидами. Дві групи велосипедистів зустрінуться у Києві 27 червня, напередодні Дня Конституції України, символічно об’єднавши захід та схід нашої країни. 28 червня відбудеться прес-конференція, де учасники велопробігу поділяться враженнями про мандрівку. 

Кожну групу велосипедистів супроводжуватимуть організатори, оперативна знімальна група, технічна група на мікроавтобусі, яка перевозитиме мобільну вело-майстерню, туристичне спорядження та харчі учасників велопробігу.

Під час велопробігу учасникам будуть організовані зустрічі з місцевими громадами та керівництвом населених пунктів, що знаходяться на маршруті, зустрічі із представниками засобів масової інформації. Також передбачена організація екскурсійно-розважальної програми у деяких пунктах маршруту.

Кожну з груп учасників велопробігу супроводжуватимуть організатори та оперативна знімальна група, яка проводитиме відео зйомку подорожі. Учасниками збиратиметься інформація про інфраструктуру на маршруті, зніматиметься фото та відео матеріал туристичних об’єктів.
Останнє редагування П'ятниця, 10 червня 2016 17:49

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Шкода, що так пізно повідомили про велопробіг. Реєстрація на участь закінчилась 6 червня. :-?

-7Ya-Slusar--odnoklassniki
This comment was minimized by the moderator on the site

Всіх бажаючих дізнатись більше про проект, поспілкуватись з учасниками велопробігу, запрошуємо на зустріч 22 червня о 16.00. Зустріч відбудеться на території школи-інтернату, де учасники велопробігу зупиняться на ночівлю.<br />З Шепетівки...

Всіх бажаючих дізнатись більше про проект, поспілкуватись з учасниками велопробігу, запрошуємо на зустріч 22 червня о 16.00. Зустріч відбудеться на території школи-інтернату, де учасники велопробігу зупиняться на ночівлю.<br />З Шепетівки група велосипедистів вирушить 23 червня о 9 годні ранку в напрямку міста Полонного через природний парк "Мальованка" (маршрут є на сайті проекту http://ornamentway.com/ )<br /><br />(якщо є бажаючі-волонтери допомогти з організацією зустрічі та перебуванням учасників в Шепетівці - зголошуйтесь в коментарях або особистому повідомленні;<br /><br />Також будемо раді спонсорській допомозі для організації харчування, перебування учасників в Шепетівці.)

Детальніше
pavlok
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="ღஐ 7Я Слюсар ஐღ"]Шкода, що так пізно повідомили про велопробіг. Реєстрація на участь закінчилась 6 червня. :-?[/quote]<br />і інші бажаючі приєднатися. Реєстрація головним чином дає змогу організаторам планувати місця ночівлі та...

[quote name="ღஐ 7Я Слюсар ஐღ"]Шкода, що так пізно повідомили про велопробіг. Реєстрація на участь закінчилась 6 червня. :-?[/quote]<br />і інші бажаючі приєднатися. Реєстрація головним чином дає змогу організаторам планувати місця ночівлі та зупинки учасників пробігу. <br />Якщо є бажаючі доєднатись до велопробігу на маршруті до Полонного - пишіть в коментарях, давайте об'єднаємось і звернемось до організаторів, думаю вони не будуть проти.

Детальніше
pavlok
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением