Розділ Спорт

Юні футболісти Шепетівщини вдруге змагалися на «Кубку Олександра Тихонця»

Автор 15 жовтня 2024, 15:41

12 жовтня на стадіоні ДЮСШ міста Славута Шепетівського району вже вдруге відбувся турнір з футболу серед юнаків 2015-2016 р.н. і молодші, присвячений пам'яті загиблого воїна Олександра Тихонця - «Кубок Олександра Тихонця».

Участь у змаганнях взяли 6 команд із різних міст: Ізяслав, Білогір'я, Острог, Нетішин, Славута. Спортсмени демонстрували свою майстерність і жагу до перемоги.

У підсумку, переможцями турніру стала команда ДЮСШ м. Ізяслав, друге місце посіла команда ДЮСШ м. Білогір'я, а третє - команда ДЮСШ м. Славута.

462425468 945609044277291 5640088621786509187 n

Кожна команда отримала нагороди, а переможці - трофей на пам'ять про цей важливий день.

Нагадаємо, що минулого року Кубок здобула славутська команда «Sport kids».

463382403 945609037610625 4947133578900570397 n

Турнір став не лише спортивним святом, але й важливим благодійним заходом, що об'єднав людей навколо пам'яті Олександра.

Нагадаємо, що 21-річний вихованець славутського футзалу Олександр Тихонець загинув на війні під Бахмутом. Грав за юнацьку команду хмельницького "Сокола", "Сокіл-2", а також за "Славуту". Поховали Олександра 24 червня у Славуті.