Шепетівську міську територіальну громаду представляла вихованка Шепетівської КДЮСШ Мельник Марія під керівництвом тренерів-викладачів Мельник Анастасії Олександрівни та Іванюка Миколи Миколайовича.
У підсумку змагань Марія здобула ІІІ місце на дистанції 300 метрів з результатом 43,89 сек. у категорії U-16 та 8 місце на дистанції 100 метрів з результатом 12,86 сек. у категорії U-18 серед 105 учасників.
Вітаємо легкоатлетку та її наставників з яскравим виступом та бажаємо поновлення особистих рекордів.