Мій улюблений майданчик

Автор Олександр Мельник 04 червня 2014, 19:20
2-3 червня на на майданчику НВК№3 відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед вуличних команд юнаків в рамках заходів «Мій улюблений майданчик» та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Турнір пройшов у дружній та теплій атмосфері. В двоколовому змаганні переможцем стала команда «Сокіл» (капітан Пруський Володимир). Друге місце посіла команда «10 кілобайт» (капітан Гаєвський Євген). Третє місце за командою «Атлетик» (капітан Євич Ігор). Кращим бомбардиром змагань став гравець команди «Сокіл» Коваль Дмитро, який забив 8 м’ячів. Усі гравці команд-призерів були нагороджені грамотами, а також отримали чудові солодкі подарунки від любителя футболу Манжалія Ігоря Васильовича. За що йому щира подяка від дітей та організаторів. Медичне супроводження турніру було покладено на медсестру Шепетівської ДЮСШ.