Футбольні ветерани з «Темпу» поступилися команді з Нової Ушиці

Автор 18 вересня 2022, 18:15

Сьогодні, у неділю, 18 вересня, відбулось два поєдинки четвертого туру чемпіонату області з футболу серед ветеранів, ще один перенесено на резервний день. Про перебіг матчів розповіли у Хмельницькій обласній асоціації футболу.

Шепетівський "Темп" приймав гостей з Нової Ушиці - команду "Агробісзнес". На жаль прийом вийшов занадто гостинним.

На 27 хвилині гол в наші ворота забив Микола Блажко, а вже на 36 хвилині остаточний результат оформив Олег Біляк. Таким чином матч звершився з рахунком 0:2 не на нашу користь.

Склад команд

Арбітр: Валентин Нечай.

Асистенти арбітра: Микола Горох, Михайло Грінь.

“Темп”: Сидорчук, Максимчук, Фещенко, Рибачок, Єременко, Катревич, Голуб, Ситарук, Українець, Свірщук, Панасюк – к. Заміни: Зубарєв, Вихристюк, Косовський, Денисюк, Козійчук, Голубчик, Рудюк.

“Агробізнес”: Монько, Вагалюк, Харчук, Драгомирецький, Барчук, Москалюк, Заводян, Мунтян, Жук, Каландей, Блажко. Заміни: Біляк, Багрійчук, Лівіцький, Козак, Іваніцький.

Інші матчі

У іншому матчі “Іскра” з Теофіполя поступилася команді “Фортеця” із Кам’янець-Подільського з рахунком 2:3.

Матч “Агробізнес” Волочиськ – “Конфермат” Хмельницький – перенесено.