Середа, 22 вересня 2021 — Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)
Лише 4 школи Шепетівки працюватимуть у стандартному режимі
Розділ Освіта

З 23 вересня - «жов­та» зо­на, отже від­ві­ду­ван­ня нав­чаль­них зак­ла­дів здо­бу­ва­ча­ми ос­ві­ти бу­де доз­во­ле­но за умо­ви на­яв­ності не менш ніж у 80 % пра­ців­ни­ків зак­ла­ду ос­ві­ти од­но­го з обов’яз­ко­вих до­ку­мен­тів, які під­тверджу­ють вак­ци­на­цію.

Шепетівський район виявився найслабшим на спортивних змаганнях "Жнива-2021"
Розділ Спорт

18 вересня 2021 р. в м. Кам’янець-Подільському понад 200 представників об’єднаних територіальних громад приймали участь в обласних спортивних змаганнях серед сільських і селищних рад, об’єднаних територіальних громад, збірних команд районів Хмельницької області „Жнива-2021”, присвячених 30 річниці незалежності України.

В Україні запровадять обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для вчителів та держслужбовців
Розділ Освіта

На сьогоднішньому засіданні уряду Денис Шмигаль оголосив про впровадження обов'язкової вакцинації від коронавірусу для держпосадовців та працівників освіти. Водночас у своєму телеграм-каналі міністр освіти Сергій Шкарлет розповів як наразі будуть працювати садочки та школи, де рівень вакцинації не відповідає встановленим нормам.

Проєкт Держбюджету на 2022 рік: аналіз, перші висновки АМУ та інформація щодо громад Хмельниччини
Розділ Бізнес

15 вересня 2021 року Уряд представив та схвалив проєкт Державного бюджету на 2022 рік і направив його на розгляд до Верховної Ради України. Проєкт Держбюджету на 2022 рік розроблявся на основі затвердженої трирічної Бюджетної декларації, в якій враховано ряд пропозицій Асоціації міст України. Консультант із бюджетних питань Хмельницького регіонального відділення АМУ Юрій Гриневич розповів, які надходження очікують громади Хмельниччини.