Розділ Події

Військові лісничі нарубали дерев на понад мільйон гривень

Автор 05 лютого 2014, 18:00
У Шепетівському військовому лісгоспі нарубали дерев на понад мільйон гривень. Наразі відкрито кримінальне провадження. Як встановили правоохоронці, проводячи вибірково-санітарну вирубку лісу посадовці Шепетівського військового лісгоспу незаконно вирубали 149 дерев різних порід. Збитки склали близько одного мільйону двісті тисяч гривень.
«З метою приховати протиправні дії і уникнути відповідальності службові особи військлісгоспу внесли до офіційних документів завідомо неправдиві дані. Відомості щодо кримінальних правопорушень, передбачених статтею 246 (незаконна порубка лісу), частиною третьою статті 365 (перевищення влади, службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки), частиною другою статті 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань», - повідомив хмельницький прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Роман Нараган.
Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 12:16 07/02/2014
    [quote name="IRUNA"]Для Майдану готували...Де Шепетівська опозиція? Чому мовчить? А може і тут "москальська" рука задіяна?[/quote]
    Схаменулися ! Вже років зо п'ять,як замість лісу-лисі галявини.І нікому ні до чого діла немає.А ще Майдан здійснив теракти в Волгограді ! І землетрус в Японії ! І хуртовини на Донбасі ! :P
  • Цей коментар не опублікований.
    · 09:02 06/02/2014
    Для Майдану готували...Де Шепетівська опозиція? Чому мовчить? А може і тут "москальська" рука задіяна?
0
репостів
0
репостів