Розділ Події

Проспект Миру ремонтуватиме регіонал

Шепетівський міськвиконком за результатами тендера 21 червня уклав угоду з ПП “МВМ-13″ (Шепетівський район) на капітальний ремонт проспекту Миру у Шепетівці загальною вартістю 21 млн. 273 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом травня 2013-грудня 2014 років підрядник запланував капітально відремонтувати проспект Миру, при цьому облаштувавши автопавільйони. Також ПП “МВМ-13″ посадить дванадцять садженців липи і каштана.

Участь у тендері взяло шість учасників. До того ж цінова пропозиція трьох була нижчою за переможця ПП “МВМ-13″. Комітет з конкурсних торгів відхилив пропозицію МПП «Фенікс»(лот – 20,2 млн. грн), МПП «Дружба» (лот – 19,8 млн. грн), ТОВ «Шепетівка-Компані» (лот – 17,5 млн. грн) через невідповідність умовам Документації конкурсних торгів.

Фінансування ремонту проспекту Миру у Шепетівці, загальною протяжністю 2,3 км, здійснюватиметься за кошти місцевого бюджету.

За даними Єдиного державного реєстру, директором приватного підприємства «МВМ-13» (с. Судилків, Шепетівського району) є Врам Мовсісян. Він у 2010 році балотувався депутатом Хмельницької облради від Сильної України. Наразі є членом і депутатом від Партії регіонів.

Останнє редагування 07 квітня 2021

Коментарі (49)

This comment was minimized by the moderator on the site

Є підозра що на "саджанцях" ремонт і закінчится... Але будемо надіятись на краще :-)

lamer85
This comment was minimized by the moderator on the site

Як би він не закінчився після того як базарників під предлогом ремонта із суботнього ринку не позганяють. :lol:

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Хто мене може просвітити, бо я щось не розумію! Проспект мають ремонтувати,а не продавати, в бюджет міста закладена сума 10 млн,то по логіці було б, той має виграти тендер, хто виконає запроектований обсяг робіт у встановлені строки, з...

Хто мене може просвітити, бо я щось не розумію! Проспект мають ремонтувати,а не продавати, в бюджет міста закладена сума 10 млн,то по логіці було б, той має виграти тендер, хто виконає запроектований обсяг робіт у встановлені строки, з відповідною якістю за менші гроші. А тут виграв той, хто назначив вищу ціну, а де брати 20,3 млн. коли в бюджеті закладено 10 млн.?

Детальніше
pruduk
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Петро"]Хто мене може просвітити, бо я щось не розумію! Проспект мають ремонтувати,а не продавати, в бюджет міста закладена сума 10 млн,то по логіці було б, той має виграти тендер, хто виконає запроектований обсяг робіт у встановлені...

[quote name="Петро"]Хто мене може просвітити, бо я щось не розумію! Проспект мають ремонтувати,а не продавати, в бюджет міста закладена сума 10 млн,то по логіці було б, той має виграти тендер, хто виконає запроектований обсяг робіт у встановлені строки, з відповідною якістю за менші гроші. А тут виграв той, хто назначив вищу ціну, а де брати 20,3 млн. коли в бюджеті закладено 10 млн.?[/quote]<br />Я вас просвітю - є "армяни" з якими не раз гарно вдавалось пиляти державні гроші. Всім мерам і всім адміністраціям. :-) От і ці хочут. :-*

Детальніше
lamer85
This comment was minimized by the moderator on the site

Цікавий коментар я знайшов на одному з сайтів.<br />

Цікаві розрахунки! Для початку я знайшов укладку асфальта в об’явах під ключ(матеріал+робота+техніка) – ціна 150 грн. за кв2(найдорожчий), але розуміючи що це під малі навантаження, збільшуємо...

Цікавий коментар я знайшов на одному з сайтів.<br />

Цікаві розрахунки! Для початку я знайшов укладку асфальта в об’явах під ключ(матеріал+робота+техніка) – ціна 150 грн. за кв2(найдорожчий), але розуміючи що це під малі навантаження, збільшуємо кошторис вдвічі – 300 грн. Тепер розрахуємо площу робіт: проспект на 4 смуги, ширина смуги 3,5 метра, виходить ширина 14 метрів, зі статті виходить довжина 2300 метрів. Тепер розрахунки: 14*2300*300= 9,660,000 грн. врахуємо можливу похибку в розрахунках +5%, виходить сума 10,114,000 грн. Не слабо коштують 20 сажандців лип та каштанів з висадкою 11,159,000 грн., адже ціна робіт по дорозі вже закладена у 300 грн. за квадратний метр. <br />Ще додам. Забув додати ціну бардюрів, метр якісного матеріалу коштує в середньому 70 грн *2300* 2 = 322,000 грн. Тобто в мене сума робіт вже виходить 10,436,000 грн. Якщо я ще щось забув прошу доповнювати. Давайте разом знайдемо суму яку у нас крадуть!

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Ви молодчина,розрахунки спеціаліста! Але я не можу зрозуміти суті тендеру коли за його результатами визначений переможець з яким укладено угоду на ремонт проспекту на суму 21млн., тоді як в бюджеті закладена сума 10 млн.?

pruduk
This comment was minimized by the moderator on the site

Ну з розрахунків видно, що сам ремонт обійдеться якраз в ті самі 10 млн грн. А на інші гроші для розпилу вони для себе щось знайдуть :-)

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Як я і передбачав все це більше схоже на боротьбу з суботнім базаром.<br />http://shepetivka.com.ua/media/kunena/attachments/51/IMG_20130704_201953.jpg

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Основной смысл - парализовать работу базара на проспекте. Сейчас вскроют весь асфальт + коммуникации. И будут месяц-два только одни трубы менять. А потом ещё месяц асфальт ложить. А предпринимателям предложат перейти на рынок сынка...

Основной смысл - парализовать работу базара на проспекте. Сейчас вскроют весь асфальт + коммуникации. И будут месяц-два только одни трубы менять. А потом ещё месяц асфальт ложить. А предпринимателям предложат перейти на рынок сынка Антонюка.<br />Ну и само собой, Мовсисян ещё пару миллионов откатит Антонюку за победу тендере.

Детальніше
eee
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="eee"]Основной смысл - парализовать работу базара на проспекте. Сейчас вскроют весь асфальт + коммуникации. И будут месяц-два только одни трубы менять. А потом ещё месяц асфальт ложить. А предпринимателям предложат перейти на рынок...

[quote name="eee"]Основной смысл - парализовать работу базара на проспекте. Сейчас вскроют весь асфальт + коммуникации. И будут месяц-два только одни трубы менять. А потом ещё месяц асфальт ложить. А предпринимателям предложат перейти на рынок сынка Антонюка.<br />Ну и само собой, Мовсисян ещё пару миллионов откатит Антонюку за победу тендере.[/quote]<br />Амінь, бро... Так воно і є.

Детальніше
lamer85
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением