Розділ Події

Матері хлопців-контрактників перекривали залізничну колію

Автор 13 липня 2015, 19:41
Три з половиною години була заблокована залізнична колія в Шепетівському районі, повідомляє Хмельницький.depo.ua. Матері військових, які служать за контрактом у військовій частині, що в Цвітосі Славутського району, обурилися відправкою синів в зону АТО. Хлопці не планували йти добровольцями, відтак їх родичі вдалися до протесту. Перекрили найближчу до них залізничну колію.
"Люди з третьої ранку до півсьомого перекривали залізницю. Керівництву віськової частини вдалося знайти компроміс з протестуючими, відтак акція скінчилася",- розповідає заступник голови Славутської райдержадміністрації Олег Кузьмінчук.

"Варто сказати і про певну лояльність протестуючих",- додає посадовець.-"Колію перекрили в той час, коли тут не було руху потягів. Так що пасажири ніяким чином не постраждали, а залізничники й не зупиняли своєї роботи і графік руху потягів не порушився".

Заступник начальника військової частини сьогодні разом з делегацією від матерів вирішили поїхати в Міністерстро ЗСУ. Там матерям обіцяють дати гарантію, що їх дітей перекинуть на службу в Київ, а не в зону конфлікту.

Під ротацію підпадає майже 30 контрактників з Цвітохи.

Оновлено: Вже наступного дня після "залізничного пікету" до них таки приїхав представник Збройних сил України і сказав те, чого вимагали батьки: командування тепер уважніше ставитиметься до підготовки молодих військових для фронту, чоловіки пройдуть профільну підготовку на місці дислокації та перебуватимуть у зоні АТО 90 днів з належними відпустками, а коли повернуться додому – їх прикомандирують до "рідної" військової частини у Цвітосі. 
Останнє редагування 15 липня 2015, 19:22

Відео

0
репостів

Не пропускайте наші новини

Підписуйтесь на нас!

0
репостів