Розділ Події

У громадах Шепетівщини запалили різдвяну свічку пам'яті

Автор 26 грудня 2025, 22:19

Цьогоріч у громадах Шепетівщини вперше відбулася акція «Запали Різдвяну свічку пам'яті». У вечір Різдва, коли за християнською традицією світло народження перемагає темряву, мешканці збирались на місцевих Алеях Слави, щоб у тиші, молитві та вдячності вшанувати полеглих Захисників України.

Це ініціатива Хмельницької обласної військової адміністрації та Хмельницької обласної ради, покликана об’єднати українців у спільному вшануванні пам’яті всіх воїнів, які віддали життя, захищаючи державу від російського агресора.

Після хвилини мовчання учасники акції запалили лампадки та з особливою пошаною встановили їх біля підніжжя пам’ятних знаків на Алеї Героїв.

Кожен вогник, що тріпотів у руках присутніх, став символом того, що подвиг Героїв ніколи не буде забутий.

Під час заходів лунали спільні молитви за спокій душ загиблих воїнів, за якнайшвидше одужання поранених, за силу та підтримку родин, які втратили найдорожчих, а також за мирне майбутнє і Перемогу України.

Фото із заходів

Судилківська громада

Білогірська громада

Полонська громада

Славутська громада

Крупецька громада

Нетішинська громада

Ганнопільська громада

Грицівська громада

Ямпільська громада

Останнє редагування 26 грудня 2025, 23:32
Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 23:33 26/12/2025
    А Шепетівка всралась
0
репостів
0
репостів