Розділ Події

У Славутській громаді оголошено жалобу за загиблим воїном Стасюком Іваном

Автор 03 листопада 2023, 15:33

І знову Славутська громада схиляється в жалобі. З глибоким сумом та болем містяни провели в останню дорогу відданого Захисника України Стасюка Івана Ігоровича. Відповідно до розпорядження міського голови від 3, 4, 5 листопада 2023 року на території Славутської міської територіальної громади оголошуються Днями жалоби.

Народився Іван 06 липня 1990 року в місті Славуті.

У 2005 році закінчив ЗОШ №2.

У 2005-2009 роках навчався в Рівненському автотранспортному технікумі за спеціальністю “Механік”.

З 2009 по 2023 рік працював водієм у різних організаціях та підприємствах.

31 травня 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України.

Службу проходив у десантно-штурмових військах Збройних Сил України, військовій частині А4355 на посаді навідника.

28 жовтня 2023 року, виконуючи бойове завдання в районі між н.п. Хромове-Часів Яр Бахмутського району Донецької області, солдат Стасюк Іван Ігорович загинув смертю Героя.

У захисника України залишилися дві донечки, дружина, батьки та брат.

Івана згадують як позитивну, веселу та амбіційну людину. Його робота та хобі були пов’язані із машинами. Як механік, маючи “золоті руки”, він міг відремонтувати або переобладнати будь-який автомобіль. Такі здібності знадобилися й на передовій: Іван з легкового автомобіля легко робив транспорт для виконання бойових задач.

За час проходження служби у військовій частині зарекомендував себе з позитивної сторони. Свої обов’язки виконував сумлінно та якісно. Відзначався високою особистою відповідальністю за доручену справу.

“Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини та нехай добрий, світлий спомин про загиблого Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!”, – висловлюють співчуття рідним знайомі Івана.

Герой до кінця був відданий військовій присязі та мужньо боровся за нашу перемогу.

Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи й підтримки для рідних, близьких та знайомих загиблого. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.

3 листопада багато людей прийшли провести в останню путь воїна, який загинув у російсько-українській війні. Кожен житель Славутської міської територіальної громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя-земляка. Ім’я Івана Стасюка назавжди буде вписане в історію нашої громади та України.

Поховали Івана на «Новому кладовищі» з усіма військовими почестями.

Міський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Славутської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!

ВІЧНА СЛАВА І ПАМ’ЯТЬ НАШОМУ ГЕРОЮ!

Пресслужба Славутського МВК

0
репостів
0
репостів