Розділ Події

На Шепетівщині провели в останню путь захисника Олега Похилінського

Автор 16 лютого 2023, 14:10
Похилінський Олег Володимирович Похилінський Олег Володимирович

Вчора, 15 лютого, у Крупецькій територіальній громаді Шепетівського району попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника, жителя села Колом'є Олега Похилінського, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

Похилінський Олег Володимирович 1992 року народження загинув при виконанні бойового завдання поблизу с. Терни, Лиманського району, Донецької області, внаслідок танкового удару. Він відстоював свободу власної держави. Та на жаль ,не повернувся живим з поля бою російсько - української війни.

Героя зустріли живим коридором біля в'їзду у село Колом'є з державною символікою. Прощання відбулось у Свято-Михайлівському храмі.

На території громади оголосили жалобні дні з 15 по 17 лютого.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє. Наш Герой назавжди залишиться у наших серцях! Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!

Крупецька сільська територіальна громада

Відео

0
репостів
0
репостів