Четвер, 01 серпня 2013 20:25

Школи галопом облаштовують внутрішніми туалетами

Автор Віталій Тараненко
На кінець липня забезпеченість загальноосвітніх шкіл Хмельницької області внутрішніми туалетами становить 96,3%.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко на нараді з головами РДА у Кам’янці-Подільському.
“Зауважу, що цей показник значно зріс за останні три дні. Найбільше внутрішніх санвузлів з’явилося у Деражнянському (9 шкіл), Летичівському (8), Старокостянтинівському, Шепетівському, Городоцькому (по 6), Хмельницькому (21) районах”, – наголосив він.
За словами В.Очеретянка, саме наявність внутрішніх туалетів у ЗОШ буде чи не говлоним критерієм для надання дозволу на початок нового навчального сезону.
Як писав раніше НГП, голова ОДА Василь Ядуха не погодився, щоби в навчальних закладах краю облаштовували біотуалети замість звичайних внутрішніх туалетів.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Блін... Це ж пропадає ціла традиція, виховувана десятиліттями. "Можна вийти" - і до кінця уроку. У нас в 2-ій школі поки до "тубзіка" було дійдеш - то вже 5 хв. пройде. А там ше ж і курнути мона, і т.д. і т.п. :-x <br />PS. Замість...

Блін... Це ж пропадає ціла традиція, виховувана десятиліттями. "Можна вийти" - і до кінця уроку. У нас в 2-ій школі поки до "тубзіка" було дійдеш - то вже 5 хв. пройде. А там ше ж і курнути мона, і т.д. і т.п. :-x <br />PS. Замість наявності сральника - краще б за основний критерій взяли нормальність викладачів. В тій же 2-ій школі - чи не найпришибленіший викладацький склад у місті. Просто підбірка ідіотів. Мав недавно з ними справу... Це звіздєц! Чого вони можуть навчити? І як? І кого?

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Багато чого треба зробити і комплексно, але кому це потрібно? :sigh:

This comment was minimized by the moderator on the site

Таулети ще в минулому році бородатий наказував зробити в сільських школах усередині. Але, як бачимо, вказівки на місцях не виконуються. Як і все і цій державі. Щодо викладачів школи № 2. Ламере, а що ви хочете, який міністр - такі і вчителі. Одна...

Таулети ще в минулому році бородатий наказував зробити в сільських школах усередині. Але, як бачимо, вказівки на місцях не виконуються. Як і все і цій державі. Щодо викладачів школи № 2. Ламере, а що ви хочете, який міністр - такі і вчителі. Одна з завучок у тій школі справді "космічєска", Черновецького інколи нагадує, але є й хороші вчителі. Лешкевич, наприклад.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Цілком погоджуюсь

This comment was minimized by the moderator on the site

Петро, я думав Ви від горілки 10 років назад померли...<br />Ніколи не забуду Ваш перегар на єкзамені з економіки.<br />Б-р-р-р-р, аж очі виідало

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением