Школи галопом облаштовують внутрішніми туалетами

Автор Віталій Тараненко
На кінець липня забезпеченість загальноосвітніх шкіл Хмельницької області внутрішніми туалетами становить 96,3%.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко на нараді з головами РДА у Кам’янці-Подільському.
“Зауважу, що цей показник значно зріс за останні три дні. Найбільше внутрішніх санвузлів з’явилося у Деражнянському (9 шкіл), Летичівському (8), Старокостянтинівському, Шепетівському, Городоцькому (по 6), Хмельницькому (21) районах”, – наголосив він.
За словами В.Очеретянка, саме наявність внутрішніх туалетів у ЗОШ буде чи не говлоним критерієм для надання дозволу на початок нового навчального сезону.
Як писав раніше НГП, голова ОДА Василь Ядуха не погодився, щоби в навчальних закладах краю облаштовували біотуалети замість звичайних внутрішніх туалетів.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Блін... Це ж пропадає ціла традиція, виховувана десятиліттями. "Можна вийти" - і до кінця уроку. У нас в 2-ій школі поки до "тубзіка" було дійдеш - то вже 5 хв. пройде. А там ше ж і курнути мона, і т.д. і т.п. :-x <br />PS. Замість...

Блін... Це ж пропадає ціла традиція, виховувана десятиліттями. "Можна вийти" - і до кінця уроку. У нас в 2-ій школі поки до "тубзіка" було дійдеш - то вже 5 хв. пройде. А там ше ж і курнути мона, і т.д. і т.п. :-x <br />PS. Замість наявності сральника - краще б за основний критерій взяли нормальність викладачів. В тій же 2-ій школі - чи не найпришибленіший викладацький склад у місті. Просто підбірка ідіотів. Мав недавно з ними справу... Це звіздєц! Чого вони можуть навчити? І як? І кого?

Детальніше
lamer85
This comment was minimized by the moderator on the site

Багато чого треба зробити і комплексно, але кому це потрібно? :sigh:

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Таулети ще в минулому році бородатий наказував зробити в сільських школах усередині. Але, як бачимо, вказівки на місцях не виконуються. Як і все і цій державі. Щодо викладачів школи № 2. Ламере, а що ви хочете, який міністр - такі і вчителі. Одна...

Таулети ще в минулому році бородатий наказував зробити в сільських школах усередині. Але, як бачимо, вказівки на місцях не виконуються. Як і все і цій державі. Щодо викладачів школи № 2. Ламере, а що ви хочете, який міністр - такі і вчителі. Одна з завучок у тій школі справді "космічєска", Черновецького інколи нагадує, але є й хороші вчителі. Лешкевич, наприклад.

Детальніше
Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

Цілком погоджуюсь

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Петро, я думав Ви від горілки 10 років назад померли...<br />Ніколи не забуду Ваш перегар на єкзамені з економіки.<br />Б-р-р-р-р, аж очі виідало

лаовай
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением