Освітяни обмінялись досвідом з славутчанами

Автор

18 червня 2013 року управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації відвідала група директорів відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації в рамках проведення Всеукраїнської акції "Нові стандарти - нова школа". Делегація побувала в навчальних закладах району, зокрема, у Судилківській, Грицівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Гості ознайомилися з програмами розвитку шкіл, з роботою педколективів щодо впровадження нового Державного стандарту у 2, 5 класах.

Спілкування на рівні "директор-директор" дало можливість обмінятися досвідом з різних питань управлінської діяльності стосовно організації навчально-виховного процесу, роботи з обдарованою молоддю, створення умов для навчання, організації харчування, медичного огляду дітей, інклюзивного навчання в умовах змін.

У процесі роботи складено спільний документ стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів Шепетівського району до впровадження нового Держстандарту початкової (2 клас) та базової і повної загальної середньої освіти (5 клас). Документ підписали начальник управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації П.Ф.Дзяворук та начальник відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації Ж.О.Зубова.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением