Понеділок, 12 жовтня 2020 14:34

Учнів початкових класів ЗОШ №6 відправили на дистанційне навчання

Для учнів початкових класів Шепетівської загальноосвітня школи І-III ступенів №6 вводиться карантин та організовується дистанційне навчання. Про це повідомили на офіційному сайті освітнього закладу.

Карантин триватиме з 12 жовтня 2020 року по 16 жовтня 2020 року включно.

Таке рішення було прийняте у зв’язку з підтвердженням випадку захворювання на COVID-19 у працівника закладу.

Але очевидно на дистанційне навчання скоро підуть всі школи Шепетівки. Виконувач обов'язків міністра освіти Сергій Шкарлет звернувся до місцевих органів влади з проханням через різке збільшення хворих на коронавірус знову перевести школи на дистанційне навчання.

Поки що Шкарлет говорить про переведення на такий режим строком на два тижні. 

"Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька - знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей", - йдеться у повідомленні Шкарлета в Telegram.

Він додав, що Міносвіти спільно з МОЗ постійно моніторять ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби у закладах освіти. 

Шкарлет зауважив, що питання організації навчання вирішують на місцях, а тому важливо діяти спільно центральній та місцевій владі. В.о. міністра повідомив, що такі рекомендації державних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО.

"Розумію всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Найголовніше для нас зараз - не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров'я людей", - заявив Шкарлет.

Зараз добова кількість нових хворих на коронавірусну хворобу наближається до 6 тисяч, а міністр охорони здоров'я каже про критичну ситуацію. Багато класів у школах за останні дні перевели на дистанційне навчання через випадки хвороби у вчителів та дітей.

Останнє редагування Понеділок, 12 жовтня 2020 15:27
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Директор ЗОШ №6 Щур Н.М. уточнює терміни тимчасового призупинення освітнього процесу для учнів початкової школи з 12.10.2020 по 16.10.2020

Олена Антонюк
This comment was minimized by the moderator on the site

лише 4 дні?

admin
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода